Velkoobchod květin Vonekl nabízí dovoz až na místo vašeho podnikání

Velkoobchod květin Vonekl nabízí dovoz až na místo vašeho podnikání

Provozujete květinářství a hledáte spolehlivého dodavatele květin a doplňků? O jednom bychom věděli. Společnost Vonekl s.r.o. provozuje velkoobchod květin a nabízí široké spektrum řezaných i hrnkových květin, větší dekorativní rostliny a stromy, ale také kompletní doplňkový sortiment. Ještě zajímavější je ale zajištění dovozu květin na místo určení. Zajímají vás podrobnosti?

Nechte si zboží dovézt až na místo

Velkoobchod květin Vonekl spolupracuje především s odběrateli z Jižní Moravy a zajišťuje dovoz květin to těchto rergionů:
  • Jihomoravský kraj
  • Vysočina
  • Olomoucký kraj
  • Pardubický kraj
  • Zlínský kraj
Mezi odběratele patří květinářství, floristé a další velkoobchodní zákazníci, kteří se mohou spolehnout na pravidelnou dodávku čerstvých květin prvotřídní kvality (dovoz květin probíhá 2 x týdně). Rozvozové automobily disponují špičkovým vybavením, které zajišťuje optimální podmínky pro převoz. Stropní část nákladní skříně automobilů je prosklené, díky čemuž si mohou zákazníci prohlédnout květiny v přirozeném světle. Samozřejmostí je možnost vystavení prodejního dokladu přímo na místě (ve vozech jsou počítačové terminály a tiskárny). Díky dovozu květin na místo vašeho podnikání ušetříte spoustu času a navíc dostanete zboží ve vynikajícím stavu. Vraťme se však samotnému sortimentu. Společnost Vonekl působí jako velkoobchod květin od roku 1996 a pravidelně dováží květiny z květinové burzy v Aalsmeru v Nizozemsku. Kromě toho dováží také z jiných zemí, např. z Itálie, Slovenská a Polska. Nechybí ani řezané květiny z exotických lokalit, např. z Kolumbie nebo Ekvádoru. Od domácích producentů Vonekl odebírá především hrnkové květiny.

Nakupovat můžete i online

Preferujete pohodlnou objednávku přes internet? V tom případě můžete využívat Skleník na webu, ve kterém najdete kompletní nabídku z prodejního skleníku. Zboží je pravidelně aktualizováno a doplňovány jsou také novinky. Samozřejmostí jsou kvalitní fotografie a detailní výpis všech důležitých parametrů (např. výška rostliny, průměr květináče apod.). Pokud vás spolupráce se zavedeným dodavatelem zaujala, kontaktujte ho telefonicky či prostřednictvím e-mailu a domluvte se na konkrétních podmínkách. Další informace o sortimentu a službách najdete na webových stránkách www.vonekl.cz.

Publikováno: 03. 08. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: dovoz květin | velkoobchod květin