Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zvířata

Dopřejte svým čtyřnohým přátelům krmivo, kterého byste se neštítili vy sami

Co je pro vás prioritou při nákupu potravin? Cena nebo kvalita? Preferujete-li čerstvou a vyváženou a zdravou stravu, pravděpodobně chcete to samé i pro své čtyřnohé kamarády. Ti si, na rozdíl od nás lidí, totiž nemohou vybrat, co si dají k obědu jsou zcela odkázáni na to, co jim do misky nasypete vy. Na trhu je přitom obrovské množství nejrůznějších druhů krmiva, které se liší nejen cenou, ale zejména kvalitou. Zatímco některé druhy granulí obsahují všechny nezbytné látky, které psi a kočky potřebují, jiné jim mohou naopak škodit vysokým obsahem barviv a alergenů. Chcete-li pro své mazlíčky to nejlepší, vsaďte na doporučení mnoha špičkových chovatelů. Vyberte si psí granule Brit Care.

Granule pro psy s logem Brit Care nepatří mezi nejlevnější, ale právem jsou označovány jako jedny z nejlepších na trhu. Vyrábí je společnost VAFO Praha, která se vývojem krmiv zabývá již 17 let. Padesátičlenný tým se zasluhuje o produkci cca 25 tisíc tun krmiva, které pak putuje do 45 zemí po celém světě. Psí a kočičí granule Brit Care podléhají nejnáročnějším kvalitativním požadavkům a nejsou testovány na laboratorních zvířatech. Odborníci, kteří se podílí na jejich vývoji, jsou totiž jedni z nás – chovatelé a milovníci našich věrných čtyřnohých přátel. Prim hraje zdraví zvířat a proto jsou v prémiových a superprémiových recepturách použity čerstvé suroviny a naopak zcela vyloučeny nevhodné přísady v podobě sóji a geneticky modifikovaných organismů.

Pro kvalitní granule Brit Care navíc nemusíte nikam daleko. Za nejnižší ceny na trhu je seženete v internetovém obchodě krmivo-4you.cz a to prakticky ve všech dostupných variantách. Levněji je neseženete dokonce ani na portálech typu zboží.cz a heureka.cz. Dopřejte svým mazlíčkům krmivo, které jim bude nejen chutnat, ale zároveň zaručí jejich zdravý vývoj. S Brit Care bude jejich život zase o něco veselejší.