LDS: Údržba zeleně, kterou sami nezvládnete

LDS: Údržba zeleně, kterou sami nezvládnete

Současná zahradní technika toho zvládne hodně, ovšem některé činnosti vyžadují mnohem těžší kalibr. A navíc zkušenosti. Přímo se teď nabízí paralela s opravou automobilu. Výměnu žárovky v předním světle zvládnete, dolít olej taky, ale co když se vašemu vozu porouchá motor? Budete muset do servisu. Se zahradou je to stejné. Trávu posečete – na rizikové kácení stromů však zřejmě budete krátcí. Naštěstí se můžete obrátit na profesionály. Do autoservisu nevolejte, pomůže vám LDS.

Kdo je LDS a s čím vám pomůže?

LDS je firma Lukáše Duby (Lukáš Duba – služby), který se zabývá údržbou pozemků. Letní období nerozhoduje a v podstatě nezáleží ani na povaze vašeho problému. Společně se svými zkušenými spolupracovníky se popere i s velmi delikátními úkony. Tým používá nejmodernější techniku, pravidelně se školí, a protože má kladný vztah k životnímu prostředí, ctí při práci ekologická pravidla. To vše v s důrazem na dobrý výsledek i při zachování smysluplné ceny. A teď do hlavní. Čím se LDS zabývá? V širokém portfoliu služeb najdete likvidaci náletových dřevin pročištění pozemků od rostlinných náletů a jiných nevhodných dřevin, frézování pařezů a půdy s možností následné úpravy rotavátorem za malotraktorem, mulčování travnatých ploch. Nedílnou součástí jsou i odvoz a likvidace biodopadu či sekání travnatých ploch.

Jaký typ zákazníka využívá služby LDS?

Zastupujete korporaci vlastněnou českým nebo zahraničním vlastníkem? Jste v čele příslušného rezortu menší či větší obce? Anebo „jen“ vlastníte pozemek, s jehož údržbou si nevíte rady? Nezáleží na tom. Služby jsou určeny pro každého, kdo je potřebuje. Část zákaznické základny tvoří například lidé, které zajímá zimní údržba silnic a komunikací. Pokud vás údržba zeleně a rekultivace zaujaly a rádi byste se o službách LDS dozvěděli více, pokračujte na sluzby-levne.cz, kde najdete i orientační ceny.

Publikováno: 02. 09. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam