Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zahrada

LDS: Údržba zeleně, kterou sami nezvládnete

Současná zahradní technika toho zvládne hodně, ovšem některé činnosti vyžadují mnohem těžší kalibr. A navíc zkušenosti. Přímo se teď nabízí paralela s opravou automobilu. Výměnu žárovky v předním světle zvládnete, dolít olej taky, ale co když se vašemu vozu porouchá motor? Budete muset do servisu. Se zahradou je to stejné. Trávu posečete – na rizikové kácení stromů však zřejmě budete krátcí. Naštěstí se můžete obrátit na profesionály. Do autoservisu nevolejte, pomůže vám LDS.

Kdo je LDS a s čím vám pomůže?

LDS je firma Lukáše Duby (Lukáš Duba – služby), který se zabývá údržbou pozemků. Letní období nerozhoduje a v podstatě nezáleží ani na povaze vašeho problému. Společně se svými zkušenými spolupracovníky se popere i s velmi delikátními úkony. Tým používá nejmodernější techniku, pravidelně se školí, a protože má kladný vztah k životnímu prostředí, ctí při práci ekologická pravidla. To vše v s důrazem na dobrý výsledek i při zachování smysluplné ceny.

A teď do hlavní. Čím se LDS zabývá? V širokém portfoliu služeb najdete likvidaci náletových dřevin pročištění pozemků od rostlinných náletů a jiných nevhodných dřevin, frézování pařezů a půdy s možností následné úpravy rotavátorem za malotraktorem, mulčování travnatých ploch. Nedílnou součástí jsou i odvoz a likvidace biodopadu či sekání travnatých ploch.

Jaký typ zákazníka využívá služby LDS?

Zastupujete korporaci vlastněnou českým nebo zahraničním vlastníkem? Jste v čele příslušného rezortu menší či větší obce? Anebo „jen“ vlastníte pozemek, s jehož údržbou si nevíte rady? Nezáleží na tom. Služby jsou určeny pro každého, kdo je potřebuje. Část zákaznické základny tvoří například lidé, které zajímá zimní údržba silnic a komunikací.

Pokud vás údržba zeleně a rekultivace zaujaly a rádi byste se o službách LDS dozvěděli více, pokračujte na sluzby-levne.cz, kde najdete i orientační ceny.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.