Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Letní dovolená v roce 2022? Táhne Norsko i Švýcarsko

Na čerpání inspirace ohledně letní dovolené není nikdy příliš brzy. Pokud se již nyní zamýšlíte nad tím, jakým způsobem strávíte zasloužené volno, určitě nepohrdnete několika tipy. V nabídce cestovní kanceláře Redok narazíte na poznávačky v Norsku a Švýcarsku. V obou případech kde o jedinečný mix zážitků, který si budete chtít zopakovat.

Do Švýcarska za přírodou i železnicí

Švýcarsko patří k nejvyspělejším státům světa a turisty láká především na čarokrásné přírodní scenérie. Pomyslných es však drží mnohem více, o čemž se můžete přesvědčit právě v rámci poznávacího zájezdu do Švýcarska s CK Redok. Program je koncipován tak, aby se účastníci během několika dní seznámili s největšími krásami a lákadly.

Kromě středověkého Starého města v historickém centru země Luzern jsou na seznamu i tzv. Zlatý okruh včetně výjezdu lanovkou na Pilatus, lehká pěší turistika v centru Bernských Alp, výjezd zubačkou přes Kleine Scheidegg až k nejvýše položenému nádraží v Evropě – a několik dalších, neméně atraktivních fakultativních výletů. Nezapomenutelná je také jízda nejpomalejším rychlíkem světa. Švýcarsko Glacier Express postavilo na nejvýše položených úzkorozchodných tratích v blízkosti velkých ledovců.

Do Norska za fjordy a vyhlídkami

Kdo zatouží po severském dobrodružství, měl by si dopřát exkluzivní poznávací zájezd Norsko. Stejně jako v případě Švýcarska si CK Redok připravila pestrou paletu výletů. A ano, mezi ty nejzajímavější patří fjordy – dovolená v Norsku však zahrnuje také neopakovatelnou atmosféru historického města Bergen či prohlídku města Osla. Třešničkou na norském dortu přesto zůstává Zlatá cesta severu s výjezdem na věhlasnou Cestu trollů a zastávkou u ikonické Stěny trollů.

Chcete se o poznávacích zájezdech od CK Redok dozvědět více? Informace i možnost rezervace najdete na stránkách redok.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.