Proč by měl ve vaší garáži parkovat vůz značky Ford?

Proč by měl ve vaší garáži parkovat vůz značky Ford?

Ford Motor Company je celosvětově proslulá americká automobilka, jejíž spolehlivá vozidla se pyšní dobrým poměrem cena/výkon. Tato společnost se do dějin zapsala také díky svým sportovním úspěchům, obzvláště v automobilových soutěžích rally. A vůz značky Ford nyní může stát i ve vaší garáži. Historie Fordu, která se začala psát v roce 1903, je spjata s významným jménem Henry Ford. V současné době jsou v nabídce tohoto průkopníka v automobilovém průmyslu následující druhy vozidel – malé vozy, vozy nižší střední třídy a střední třídy, SUV, sportovní vozidla a užitkové vozy. Pokud preferujete malý automobil, ideálním řešením je model Ka či Fiesta. Nižší střední třídu zastupuje legendární Ford Focus a ve střední třídě narazíte na model Mondeo. Firmy a řemeslníci sáhnou raději po prostorném a praktickém Transitu, což je představitel užitkových vozidel.

Elegantní Ford Mondeo

Reprezentativním kouskem je luxusní Ford Mondeo. Vedle svého lukrativního designu se pyšní perfektními jízdními vlastnostmi a precizní odezvou při řízení. Nejen na americkém, ale i na českém trhu si získalo vozidlo Ford Mondeo nemalou přízeň řidičů. A není se čemu divit. Detailní zpracování vzhledu a moderní technologie by přilákaly každého milovníka aut.

Bohatá nabídka vozidel

Pakliže jste zatoužili usednout za volant některého z vozidel, můžete se obrátit na společnost auto MOTOL BENI a.s., která je leaderem na trhu značky Ford. Nabídku vozidel můžete zhlédnout na portálu Fordmania.cz, kde se vám dostanou ojetá vozidla i předváděcí modely. Nechybí ani nové skladové vozy. Prostřednictvím jednoduchého formuláře, v němž zadáte požadovaný model, karoserii, palivo, motor a stupeň výbavy, se vám zobrazí pestrá nabídka. Auto MOTOL BENI a.s. disponuje dvěma pobočkami v Praze, přičemž autosalon na Ořechu je nejmodernějším autosalonem značky Ford v České republice.

Publikováno: 06. 04. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: ford | nový ford mondeo