Luxusní dovolená? Překvapivě vám ji nabídne Ostrava

Luxusní dovolená? Překvapivě vám ji nabídne Ostrava

Letošní dovolené budou spíše ve znamení cestování po Česku. To ale vůbec nevadí, i v našich končinách najdete luxusní vyžití ve všech směrech. Naše hotely totiž poskytují maximální komfort a požitky, jako byste si užívali servisu i v dalekých krajinách u moře. Poznejte zážitky, jež vám nabízí Morava, konkrétně Ostrava.

Pobytové balíčky – Ostrava

Možná si říkáte, proč zrovna Ostrava. Pro mnohé z nás je toto město spíše synonymem pro průmyslovou oblast, kde byste relax zrovna nehledali. Ovšem nenechte se mýlit. Právě v Ostravě vzniká řada zařízení, která se vymykají původnímu rázu města. Poskytují vám nevšední vyžití a útěk z reality. Ostatně už jen proslulá ulice Stodolní dokazuje, že Ostrava umí žít. Jedno z nových zážitkových míst je hotel Ostrava Jan Maria. Právě zde naleznete dokonalý servis, jejž si můžete dopřát ihned. Pobytové balíčky Ostrava se totiž řídí současnými vládními nařízeními, takže si lze dopřát relaxační wellness na míru. Hotel v Ostravě nabízí ubytování na jednu noc, můžete zde strávít i romantický či wellness pobyt pro dva poblíž centra Ostravy. Na co se můžete těšit? Soukromá vířivka Ostrava dokonale zrelaxuje vaše tělo stejně jako infrasauna.

Skvělá restaurace Ostrava

Gurmánské chutě zase polaská 5chodové menu design restaurace Ostrava. Komfortní a stylové ubytování poskytuje i perfektní sportovní využití, k dispozici vám je 4dráhový bowling, fitness centrum a víceúčelové sportovní hřiště. Ubytování je na nejvyšší úrovni. Hotelové pokoje jsou nekuřácké, vybavené vlastní Wi-Fi, k dispozici máte trezor s číselným kódem. Dále je samozřejmostí telefon s přímou volbou, minibar, LED televize, vysoušeč vlasů a některé pokoje jsou i s klimatizací. Na vyžádání vám hotel poskytne žehlící set či přistýlku a dětskou postýlku. Samozřejmostí je Wi-Fi a parkování máte zdarma. Nevzdávejte se vysněné dovolené. I v této době lze zažít něco nevšedního. Naopak poznáte nové kouty naší země, které byste jinak třeba přehlédli.

Publikováno: 28. 01. 2021

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam