Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Objevujte krásy Máchova jezera a jeho okolí

Nikdy není brzy na to, začít přemýšlet o letní dovolené. Že máte hluboko do kapsy? Není přece třeba šetřit na cestu do ciziny, když Česká republika nabízí tolik možností k turistice, koupání i kulturnímu vyžití. Oblast Máchova jezera splňuje všechna tato kritéria. Vydejte se letos ve stopách Hynka, Viléma a Jarmily…

Dovolená se vším všudy

Horká léta posledních let mluví jasně: v těch nejteplejších měsících bude třeba pořádně se svlažit. Kromě celodenních vodních radovánek nabízí oblast Máchova jezera široké sportovní vyžití a nádhernou přírodu k objevování. Vydat se do jejího lůna můžete pěšky, po turistických stezkách, nebo využít některé z mnoha cyklotras. Neholdujete sportu a raději byste si na dovolené užili klidu? Oblast je jako stvořená i pro pořádný relax. Milovníci historie se pak mohou vypravit na blízké hrady a zámky – Bezděz, Houska, Sloup nebo Dětenice. Děti pak ocení výlet do Aquaparku Babylon a liberecké ZOO. Malí i velcí si vychutnají plavbu na parníku.

Pohodlné ubytování v chatkách

Nechcete se tísnit ve stanu, a přitom byste rádi bydleli přímo uprostřed přírody? U Máchova jezera na vás čeká několik pohodlných 4lůžkových chatek, v nichž si užijete naprostého komfortu, aniž byste museli rezignovat na výhodnou polohu. Máchovo jezero chatky Staré Splavy a chatová osada Elite vám poskytne potřebné zázemí se vším všudy. Chladnička přímo v chatce, sociální zařízení a jídelna s barem v areálu pokryjí veškeré potřeby dovolenkářů. Ani děti se tu díky houpačkám, pískovišti a prolézačkám nebudou nudit. V blízkém okolí na vás čeká také minigolf, loďky, šlapadla a kolotoče. Po náročném dni si budete moci sednout k ohništi, nebo si připravit chutné steaky na zapůjčeném grilu. Máchovo jezero, ubytování i mnohostranná náplň dne dohromady tvoří perfektní kombinaci pro letní dovolenou snů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.