Máte hlad, nebo jen chuť na něco dobrého?

Máte hlad, nebo jen chuť na něco dobrého?

Máte chuť na šafránové kulfi? A co takhle lanýžová roláda nebo Sachrův dort? Sbíhají se vám sliny, ale nemáte tušení, jak se zmíněné kulinářské lahůdky připravují? Oprašte kuchařku a zalistujte v ní. Stále nic? Nevadí. To, co hledáte, najdete na největším českém gastroportálu, který aktuálně obsahuje více než 53 000 receptů. Máte pocit, že tolik pokrmů snad ani nelze připravit? V tom případě se s námi vydejte na malou gastroexkurzi. Nalaďte své chuťové buňky, výlet mezi klasické i exotické mňamky právě začíná!

Největší online kuchařka na českém internetu

Internet je jedna velká kuchařka a dá se na něm najít ledacos. Pravdou je, že recepty jsou poněkud roztroušené a najít to pravé ořechové dá spoustu práce. Gastroportál MilujiVareni.cz je jiný než všechny on-line kuchařky, se kterými jste se doposud setkali. Hlavním důvodem, proč si ho uložit do záložek, je samozřejmě obrovský počet receptů a jejich velmi přehledné rozdělení do kategorií. Nechcete-li ztrácet čas a máte-li v hlavě konkrétní představu, jak by mělo vaše jídlo vypadat, použijte „super filtr“ (opravdu se tak jmenuje :-)). Nastavte zemi původu, náročnost přípravy, konkrétní ingredience a další kritéria a hned na to se vám zobrazí recepty, které vaše přísné podmínky splňují.

Staňte se redaktorem a vydělávejte zlaťáky

Gastroportál MilujiVareni.cz můžete navštěvovat i ve chvíli, kdy máte plný žaludek. Pravidelně zde vychází inspirativní články, díky kterým se o jídle dozvíte i to, co jste doposud vůbec netušili. Na obsahu se navíc můžete podílet i vy. Znáte-li zajímavý recept, který ještě do rozsáhlé databáze nikdo nepřidal, udělejte to. Získáte „zlaťáky“, které lze následně proměnit za zboží v e-shopu www.vsenavareni.cz. Nasbíráte-li jich dostatek, dostanete až 100% a to i na poštovné. Zlaťáky získáte nejen za samotný recept, ale také za vložení zajímavého videa nebo pěkných fotografií. Pro laiky, kteří s vařením teprve začínají, je připravena kuchařská škola a praktický gastroslovník. Toužíte-li po kariéře uznávaného kuchaře, můžete směle začít. Kdo ví, třeba se za nějakou dobu stanete inspirací i pro Zdeňka Pohlreicha. Foto: sxc.hu

Publikováno: 25. 10. 2013

Kategorie: Strava

Autor: Adam

Tagy: gastroslovník | kuchařská škola | online kuchařka | online recepty | recepty online | zdeněk pohlreich