Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Máte hlad, nebo jen chuť na něco dobrého?

Máte chuť na šafránové kulfi? A co takhle lanýžová roláda nebo Sachrův dort? Sbíhají se vám sliny, ale nemáte tušení, jak se zmíněné kulinářské lahůdky připravují? Oprašte kuchařku a zalistujte v ní. Stále nic? Nevadí. To, co hledáte, najdete na největším českém gastroportálu, který aktuálně obsahuje více než 53 000 receptů. Máte pocit, že tolik pokrmů snad ani nelze připravit? V tom případě se s námi vydejte na malou gastroexkurzi. Nalaďte své chuťové buňky, výlet mezi klasické i exotické mňamky právě začíná!

Největší online kuchařka na českém internetu

Internet je jedna velká kuchařka a dá se na něm najít ledacos. Pravdou je, že recepty jsou poněkud roztroušené a najít to pravé ořechové dá spoustu práce. Gastroportál MilujiVareni.cz je jiný než všechny on-line kuchařky, se kterými jste se doposud setkali. Hlavním důvodem, proč si ho uložit do záložek, je samozřejmě obrovský počet receptů a jejich velmi přehledné rozdělení do kategorií. Nechcete-li ztrácet čas a máte-li v hlavě konkrétní představu, jak by mělo vaše jídlo vypadat, použijte „super filtr“ (opravdu se tak jmenuje :-)). Nastavte zemi původu, náročnost přípravy, konkrétní ingredience a další kritéria a hned na to se vám zobrazí recepty, které vaše přísné podmínky splňují.

Staňte se redaktorem a vydělávejte zlaťáky

Gastroportál MilujiVareni.cz můžete navštěvovat i ve chvíli, kdy máte plný žaludek. Pravidelně zde vychází inspirativní články, díky kterým se o jídle dozvíte i to, co jste doposud vůbec netušili. Na obsahu se navíc můžete podílet i vy. Znáte-li zajímavý recept, který ještě do rozsáhlé databáze nikdo nepřidal, udělejte to. Získáte „zlaťáky“, které lze následně proměnit za zboží v e-shopu www.vsenavareni.cz. Nasbíráte-li jich dostatek, dostanete až 100% a to i na poštovné. Zlaťáky získáte nejen za samotný recept, ale také za vložení zajímavého videa nebo pěkných fotografií.

Pro laiky, kteří s vařením teprve začínají, je připravena kuchařská škola a praktický gastroslovník. Toužíte-li po kariéře uznávaného kuchaře, můžete směle začít. Kdo ví, třeba se za nějakou dobu stanete inspirací i pro Zdeňka Pohlreicha.

Foto: sxc.hu