Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

2 multifunkční přístroje pro krásu, které ocení každá žena

Spousta mužů se neobejde bez elektrického holícího strojku. Ženy zase bez fénu. Ale najdou se i další pomocníci, které by v arzenálu moderních dam neměly chybět. Pečujete-li o svůj vzhled, pak se vám budou hodit následující následující multifunkční přístroje.

Nexon Nail 3v1

Koušete si nehty, protože vás nebabí jejich pracná údržba? Pořiďte si elektrický pilník na nehty Nexon Nail 3v1 a objevte nový rozměr péče. Díky nenápadnému přístroji dosáhnete krásného tvaru, hladkého nehtu a oslnivého vzhledu během krátké chvilky.

Přístroj funguje jako pilní, bruska na nehty a leštička. Pilováním dáte nehtům snadno a rychle požadovaný tvar. Zabráníte přitom nežádoucímu třepení. Poté zbrousíte nerovnosti a vytvoříte perfektně hladký povrch. Posledním krokem je leštění, které umocní celkový dojem.

Balení samozřejmě obsahuje manuál v češtině, ve kterém jsou obsaženy podrobné instrukce. Jednotlivé hlavice (jsou tři – pro pilování, broušení a leštění) můžete kdykoliv snadno vyměnit podle potřeby.

nexon-nail-3v1

Nexon Beauty 5v1

Dalším neocenitelným pomocníkem je multikosmetický přístroj, který funguje jako čistící kartáček, epilátor na obličej, masážní přístroj, dámský holící strojek a bruska na paty. Pořízením Nexonu Beauty 5v1 ušetříte spoustu peněz i místa v koupelně.

Nexon Beauty 5v1 udělá vše a vás. Oboustranná čistící technologie dokonale vyčistí vaši pleť, 9 párů speciálně navržených pinzetek zbaví váš obličej chloupků (i velmi krátkých až 0,005 cm), masážní nástavec provede příjemnou masáž obličeje (až 750 pulzů za minutu). vysoce kvalitní nerezová žiletka odstraní chloupky z podpaží a linie třísel a bruska na paty rychle a bezpečně odstraní veškerou ztvrdlou kůži na patách a nohách.

nexon-beauty-5v1

Oba pomocníky najdete v nabídce online drogerie Xantea.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.