Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Máte rádi počítačové hry?

Počítačové hry nejsou fenomén dnešní doby. Historie počítačových her sahá o několik desetiletí zpátky. Vše začalo na herních automatech, které byly většinou umístěny v maringotkách. Zástupci starší generace si jistě pamatují dlouhé fronty a nezapomenutelnou atmosféru, kdy se kolem jednoho herního automatu tlačily davy dětí. Každý toužil utratit svou korunu za několik minut strhující zábavy. Později přišly do módy první herní konzole, jako bylo ZX Spectrum či Atari. Zábava se tak přenesla z prostředí maringotek do našich domácností. Učitelé se nestačili divit, proč je tolik dětí po prázdninách zcela bílých, bez jediné známky opálení. Díky hrám nebyl důvod chodit ven. Proč hrát fotbal s kamarády, když můžete hrát ligu mistrů na konzoli?

Čas šel dál a scénu ovládly PC

Poté, co zlevnily osobní počítače, vyšly konzole z módy. Nemohly nabídnout tak propracovanou grafiku, atmosférickou hudbu a skvělou hratelnost. Většina hráčů počítačových her už u svých PC zůstala. Část z nich konvertovala k herním konzolím nové generace (Playstation, Xbox..), ale jejich počet nebyl nikdy tak velký. Již několik let ovládají scénu online hry, které s hrají malí i velcí hráči. Už dávno se nejedná o oddechovky, kterými si zkrátíte čekáním na nový plnohodnotný herní titul. Díky vysokorychlostnímu intenretu a moderním technologiím jsou hry online opravdu zábavné a vydržíte u nich celé hodiny.

Hledáte online hry zdarma?

Obrovskou výhodou online her je fakt, že si je můžete zahrát zcela zdarma. Přestože se na webu nachází hodně balastu, při troše štěstí najdete opravdu kvalitní hry, které se leckdy vyrovnají placené konkurenci. Velmi pestrý výběr počítačových her najdete na hry.cr, což je nový herní portál. I vy se můžete ponořit do světa počítačových her a bez nutnosti cokoliv instalovat si zahrát velmi povedené tituly, od kterých se jen tak lehce neodtrhnete. Na hry.cr vám uteče den jako voda.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *