Reklamní agentura rozhýbe váš byznys. S čím vám pomůže grafické studio?

Reklamní agentura rozhýbe váš byznys. S čím vám pomůže grafické studio?

Vstoupili jste do drsného světa podnikání a chystáte se konkurenci převálcovat inovativními produkty a špičkovými službami? Neusínejte na vavřínech předtím, než vystoupíte na pomyslný stupínek vítězů. Chcete-li uspět, budete se muset odlišit i po vizuální stránce. Ne nadarmo se říká, že obal prodává – ve vašem případě pak nejde jen o obalový design, jakožto spíše o kompletní grafické práce související s korporátní identitou.

Co je to firemní identita a proč je dobré ji mít?

Corporate identity (CI) neboli firemní identita je soubor pravidel, který určuje vnější i vnitřní vystupování firmy. My se zaměříme na vizuální stránku umožňující snadnou identifikaci firmy na trhu. Většinou jde o jednotný grafický styl loga, tiskovin, potisků automobilů, webu a dalších propagačních kanálů. Firemní identita představuje konkurenční výhodu, díky které zákazníci bezpečně rozpoznají firmu a její aktivity. Zároveň budí důvěru a v konečném důsledku zvyšuje konverzní poměr a počet vracejících se zákazníků.

Spolupráce s profi reklamkou se vyplatí

Rozhodnete-li se pro novou firemní identitu, případně pro některé z jejích aspektů, investujte do kvalitně odvedené práce renomované reklamní agentury. Nechte si poradit od odborníků, kteří mají v oboru letité zkušenosti, bedlivě sledují nejnovější trendy a dokáží odhadnout, čím zaujmete cílovou skupinu zákazníků. Za zmínku stojí například reklamní agentura Praha – Gradesi s.r.o., která má na kontě nespočet zvučných referencí (mimo jiné tvorbu obalů známého jogurtu Kostíci od Danone). Grafické a dtp studio zajišťuje kompletní spektrum služeb – návrhem CI počínaje, tvorbou prezentačního videa konče. Samozřejmostí je také tvorba webových stránek, které jsou v současné době takřka nutností. Gradesi webdesign Praha vytváří přehledné prezentace s důrazem na uživatelsky přívětivé rozhraní. Chcete-li se dozvědět více o grafických službách, které posunou váš byznys na další level, pokračujte na www.gradesi.cz.

Publikováno: 20. 11. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: grafické práce praha | obalový design praha | reklamní agentura praha