Místo, kam se odpadky těší

Místo, kam se odpadky těší

Odpadkový koš je pro většinu z nás nutným zlem, které hyzdí interiér. Bohužel se bez něj neobejdeme, vždyť kde jinde bychom dávali zbytky jídel, papírky a všelijaké nečistoty, které se nám během dne v domácnosti nashromáždí. Koše většinou umisťujeme tam, kam Slunce nesvítí. Kdo by se taky chtěl koukat na ušpiněné a páchnoucí plastové monstrum? Máte-li to doma podobně, pravděpodobně nesledujete moderní trendy. Odpadkové koše už totiž dávno nepatří mezi nežádoucí prvky, ale naopak zastávají funkci stylových doplňků. Ty nejpovedenější designové lahůdky předčí svou elegancí i tak populární spotřebiče, jako jsou luxusní nerezové kávovary či odšťavňovače.

Ráj odpadkových košů

Sladké doby socialismu, kdy výrobním materiálům vévodilo pévécé, jsou naštěstí ty tam. Dnešní koše na odpadky vynikají nejen designem, ale především kvalitními materiály. Prim hraje nerez a další druhy ušlechtilé oceli. Plast je zpravidla využíván jen na některé menší prvky a vyjímatelné vnitřní části.

Pojďme se však podívat na tam, kde seženete ty nejhezčí odpadkové koše na světě. Tedy alespoň nám takové připadají. Nebudete muset nikam chodit, stačí se podívat na nabídku e-shopu odpadkovykos.cz a vybrat si z nepřeberného množství variant. Rozhodnout se můžete nejen na základě velikosti a tvaru, ale také barvy. Kromě stříbrných nerezových košů jsou v nabídce i odpadkové koše v tradičních a netradičních, ale o to stylovějších barvách. Mezi nejžádanější patří zelenkavý lemon a sladce růžový lak.

Zázraky moderní techniky

Technický pokrok se nevyhnul ani nádobám na odpadky. Pro milovníky hygieny je k mání bezdotykový odpadkový koš, který se sám otevře i zavře. Jsou opatřeny i speciální povrchovou úpravou antifingerprint, díky které na koši nezůstávají otisky prstů.

Na všechny odpadkové koše Hailo se vztahuje doprava zdarma a pětiletá záruka.

Publikováno: 15. 10. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: bezdotykový odpadkový koš | odpadkové koše | odpadkový koš