Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

I nebankovní půjčka může být stejně výhodná jako bankovní

V životě nás všech nastanou situace, které lze vyřešit jen prostřednictvím šikovně zvolené půjčky a to zejména tehdy, když zápolíme s omezeným rozpočtem. Co takhle nečekaný přírůstek do rodiny a nutnost investice do nového pokojíčku? Nebo větší závada na automobilu, bez kterého se neobejdete? A pokud se vám zrovna nic nepřihodilo, možná si jen chcete dopřát zaslouženou dovolenou, na kterou vám chybí určitá částka. Není důvod čekat, než ji ušetříte – teplé počasí ve vyhlídnutém letovisku na vás totiž nepočká.

Neuspěli jste v bance? Hurá do nebankovního sektoru!

Jednou z možností jak získat peníze, je návštěva banky. Výhodné podmínky jsou ovšem vykoupeny náročnějším administrativním procesem a delší dobou zpracování. Zájemci se záznamem v registru navíc většinou nemají nárok a přísnější posuzování platí i ohledně bonity. Zbývá nebankovní sektor, který je přístupnější, ale na druhou stranu mnohem nebezpečnější.

Leader slovenského nebankovního trhu

Rozhodnete-li se pro nebankovní půjčku, mějte na paměti, že se nevyplácí kývnou na první nabídku, která se vám naskytne. Na výběr nebankovního věřitele si naopak dejte pozor a orientujte se pouze na prověřené společnosti s dobrými referencemi. Jednou z nich je i Consumer Finance Holding a.s., která je se svým 60 % podílem na slovenském trhu jeho absolutním leaderem.

Zmíněná společnost nabízí široké spektrum produktů, mezi kterými nechybí ani Quatro Požičky. Klienti mají nárok na úvěr ve výši až 5 000 €, které mohou splácet po dobu až 60ti měsíců. Půjčka je neúčelová a je jen na vás, na co finanční prostředky využijete. S podmínkami si nemusíte lámat hlavu – Quatro Požičky patří do bankovní skupiny VÚB – INTESA SANPAOLO a jsou stejně výhodné jako v bance. Detailní informace a online formulář, prostřednictvím kterého můžete o půjčku požádat, najdete na quatropozicky.sk.