Česká firma POLAK CZ s.r.o. vyrábí prvotřídní montované haly. V čem jsou lepší než klasické stavby?

Česká firma POLAK CZ s.r.o. vyrábí prvotřídní montované haly. V čem jsou lepší než klasické stavby?

Montované stavby zažívají boom a přibývají jako houby po dešti. Využívají je podnikatelé a živnostníci, zemědělci, ekologové či provozovatelé krytých sportovišť. V čem tkví jejich největší výhody a proč byste na tento typ konstrukce měli vsadit i vy? Zaměřili jsme se na českou firmu POLAK CZ s.r.o., která se výrobou zabývá jíž od roku 1999. Zavedený výrobce disponuje moderními výrobními prostory v Dětřichově u Svitav a nabízí kvalitní a cenově dostupné řešení na míru pro široké spektrum klientů.

Výhody montované haly

K hlavním přednostem montované haly patří rychlost výstavby, nízké pořizovací a provozní náklady a nízké nároky na údržbu.  Představují možnost, jak ušetřit spoustu peněz oproti klasickému zděnému objektu. Realizace montované obloukové haly netrvá déle než několik týdnů, protože nevyžaduje složité zemní práce a přípravu základů. To samé platí i o demontáži – konstrukci lze stejně rychle rozebrat a přesunout na jiné místo. Může být využívána dlouhodobě i krátkodobě, což ocení především pořadatelé nejrůznějších akcí. Stavba montované haly Společnost POLAK CZ vyrábí montované haly z vysoce kvalitních materiálů. Stavby jsou odolné proti přírodním vlivům a nevyžadují žádnou speciální a finančně náročnou údržbu. V portfoliu nechybí ani plachtové haly s pláštěm z vysoce odolné technické textilie. Využívají se především jako skladové prostory a přístřešky (např. pro zemědělskou techniku).

Využití montovaných staveb v praxi

Zmínili jsme, že možnosti využití jsou velmi pestré. Montované obloukové haly se využívají jako výrobní a skladové haly, garáže, hangáry, kryté jízdárny, krytá sportoviště, zastřešení sběrných dvorů apod.

Proč se obrátit na českého výrobce?

Společnost POLAK CZ má s výrobou montovaných staveb letité zkušenosti. Většina realizací probíhá v České republice, ale výrobce má zkušenosti i s realizacemi mimo ČR. Nabízí optimální řešení pro malé firmy i velké podniky. Mezi významné klienty patří např. Armáda ČR , Integry Automotive či energetická skupina ČEZ. Další informace najdete na www.haly-polak.cz. Na webu zároveň můžete požádat o nezávaznou kalkulaci.

Publikováno: 18. 09. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: montované haly | výhody montované haly