Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Česká firma POLAK CZ s.r.o. vyrábí prvotřídní montované haly. V čem jsou lepší než klasické stavby?

Montované stavby zažívají boom a přibývají jako houby po dešti. Využívají je podnikatelé a živnostníci, zemědělci, ekologové či provozovatelé krytých sportovišť. V čem tkví jejich největší výhody a proč byste na tento typ konstrukce měli vsadit i vy? Zaměřili jsme se na českou firmu POLAK CZ s.r.o., která se výrobou zabývá jíž od roku 1999. Zavedený výrobce disponuje moderními výrobními prostory v Dětřichově u Svitav a nabízí kvalitní a cenově dostupné řešení na míru pro široké spektrum klientů.

Výhody montované haly

K hlavním přednostem montované haly patří rychlost výstavby, nízké pořizovací a provozní náklady a nízké nároky na údržbu.  Představují možnost, jak ušetřit spoustu peněz oproti klasickému zděnému objektu.

Realizace montované obloukové haly netrvá déle než několik týdnů, protože nevyžaduje složité zemní práce a přípravu základů. To samé platí i o demontáži – konstrukci lze stejně rychle rozebrat a přesunout na jiné místo. Může být využívána dlouhodobě i krátkodobě, což ocení především pořadatelé nejrůznějších akcí.

Stavba montované haly

Společnost POLAK CZ vyrábí montované haly z vysoce kvalitních materiálů. Stavby jsou odolné proti přírodním vlivům a nevyžadují žádnou speciální a finančně náročnou údržbu. V portfoliu nechybí ani plachtové haly s pláštěm z vysoce odolné technické textilie. Využívají se především jako skladové prostory a přístřešky (např. pro zemědělskou techniku).

Využití montovaných staveb v praxi

Zmínili jsme, že možnosti využití jsou velmi pestré. Montované obloukové haly se využívají jako výrobní a skladové haly, garáže, hangáry, kryté jízdárny, krytá sportoviště, zastřešení sběrných dvorů apod.

Proč se obrátit na českého výrobce?

Společnost POLAK CZ má s výrobou montovaných staveb letité zkušenosti. Většina realizací probíhá v České republice, ale výrobce má zkušenosti i s realizacemi mimo ČR. Nabízí optimální řešení pro malé firmy i velké podniky. Mezi významné klienty patří např. Armáda ČR , Integry Automotive či energetická skupina ČEZ. Další informace najdete na www.haly-polak.cz. Na webu zároveň můžete požádat o nezávaznou kalkulaci.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.