M&S Service: Odborníci na ocelové konstrukce a stěhování strojů

M&S Service: Odborníci na ocelové konstrukce a stěhování strojů

Hledáte spolehlivého partnera, který se postará o výrobu, dodávku a montáž ocelové konstrukce? Ať už jde o halu, přístavbu, vestavek nebo ocelovou konstrukci technického rázu (plošiny, zábradlí, pódia…), můžete se obrátit na českou firmu METALURGICAL & STEEL SERVICE, která nabízí komplexní služby. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích. METALURGICAL & STEEL SERVICE se zabývá výrobou, dodávkou a montáží ocelových konstrukcí všeho druhu. Firma je schopna zhotovit také jeřábové dráhy ve všech halách a špatně dostupných prostorách. Zajistí kompletní montáž ocelových konstrukcí, a to včetně nátěru. U jeřábových drah provádí jejich retifikaci. Svářečské práce realizují svářeči s potřebnou kvalifikací.

Sháníte odborníka na stěhování a přesun těžkých strojů?

Výrobou ocelových konstrukcí portfolio služeb nekončí. Firma patří mezi odborníky v stěhování strojů. Pro profesionály je tato činnost každodenní rutinou a mají s ní letité zkušenosti. Potřebujete-li přestěhovat těžké lisy, obráběcí centra, ohraňováky nebo jinou techniku do 50 000 kg, nyní víte, na koho se s důvěrou obrátit. Nemusí se jednat o stěhování na delší vzdálenosti – firma nabízí také přesun po halách nebo průmyslových komplexech. Pracovníci stroje a techniku ukotví a ustaví na vámi určené místo, a to i těžko dostupných místech, kde není možné použít stěhovací techniku. Stěhování probíhá pomocí speciálních přepravních vozíků. Přesunu vždy předchází prohlídka strojů a plánování trasy.

Montáž a dodávka potrubních rozvodů

Výrobce ocelových konstrukcích se zabývá také montáží a dodávkou průmyslových potrubních rozvodů a zařízení (ocel tř. 11, 12, 15). Zajišťuje rozvod pro všechny typy médií (voda, vzduch, pára, plyny, technické plyny, oleje, kondenzáty). V případě zájmu se firma postará také o následnou údržbu a případné opravy. Chcete-li se o činnosti METALURGICAL & STEEL SERVICE dozvědět více, pokračujte na www.masservice.cz.