Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

M&S Service: Odborníci na ocelové konstrukce a stěhování strojů

Hledáte spolehlivého partnera, který se postará o výrobu, dodávku a montáž ocelové konstrukce? Ať už jde o halu, přístavbu, vestavek nebo ocelovou konstrukci technického rázu (plošiny, zábradlí, pódia…), můžete se obrátit na českou firmu METALURGICAL & STEEL SERVICE, která nabízí komplexní služby. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích.

METALURGICAL & STEEL SERVICE se zabývá výrobou, dodávkou a montáží ocelových konstrukcí všeho druhu. Firma je schopna zhotovit také jeřábové dráhy ve všech halách a špatně dostupných prostorách. Zajistí kompletní montáž ocelových konstrukcí, a to včetně nátěru. U jeřábových drah provádí jejich retifikaci. Svářečské práce realizují svářeči s potřebnou kvalifikací.

Sháníte odborníka na stěhování a přesun těžkých strojů?

Výrobou ocelových konstrukcí portfolio služeb nekončí. Firma patří mezi odborníky v stěhování strojů. Pro profesionály je tato činnost každodenní rutinou a mají s ní letité zkušenosti. Potřebujete-li přestěhovat těžké lisy, obráběcí centra, ohraňováky nebo jinou techniku do 50 000 kg, nyní víte, na koho se s důvěrou obrátit.

Nemusí se jednat o stěhování na delší vzdálenosti – firma nabízí také přesun po halách nebo průmyslových komplexech. Pracovníci stroje a techniku ukotví a ustaví na vámi určené místo, a to i těžko dostupných místech, kde není možné použít stěhovací techniku. Stěhování probíhá pomocí speciálních přepravních vozíků. Přesunu vždy předchází prohlídka strojů a plánování trasy.

Montáž a dodávka potrubních rozvodů

Výrobce ocelových konstrukcích se zabývá také montáží a dodávkou průmyslových potrubních rozvodů a zařízení (ocel tř. 11, 12, 15). Zajišťuje rozvod pro všechny typy médií (voda, vzduch, pára, plyny, technické plyny, oleje, kondenzáty). V případě zájmu se firma postará také o následnou údržbu a případné opravy.

Chcete-li se o činnosti METALURGICAL & STEEL SERVICE dozvědět více, pokračujte na www.masservice.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *