Roubenky Annaberg v Koutech nad Desnou: Místo, kam se budete rádi vracet

Roubenky Annaberg v Koutech nad Desnou: Místo, kam se budete rádi vracet

Jak se vypořádat s podzimní depresí? Nesnažte se jí zbavit mezi stěnami svého bytu, raději se vydejte do harmonického prostředí jesenické přírody. K nejoblíbenějším místům bezesporu patří skiareál Kouty nad Desnou, který náleží obci Loučná nad Desnou. Dovolenou si zde užijete po celý rok, bez ohledu na to, zda je počasí „na koupání“, nebo naopak napadl sníh. A když se ubytujete v luxusních roubenkách v areálu Annaberg, budete na Jeseníky vzpomínat jen v tom nejlepším. Čtyři hvězdičky garantují vysoký komfort!

Nedotčená příroda na dosah ruky

Jeseníky sice nemají takovou prestiž jako Krkonoše či Šumava, ale právě v tom tkví jejich výhoda. Oblast Loučné nad Desnou se chlubí čerstvým vzduchem a malebnou krajinou, jejíž celkový dojem umocňuje přítomnost řeky Hučivá Desná. Chcete-li si užít pobyt v krásné přírodě, aniž by vás rušily davy turistů, máte jedinečnou šanci. Lepší místo pro odpočinek těla i duše byste pohledali.

Ubytování v Koutech nad Desnou ve stylových roubenkách

Jakkoliv jsou možnosti ubytování v Koutech nad Desnou pestré, areál Annaberg patří k naprosté špičce. Roubenky s kapacitou až 16 osob jsou dobrou volbou i pro početnější skupiny. Na své si však přijdou i menší skupinky – ty se mohou ubytovat v samostatných apartmánech. V roubenkách vám nebude nic chybět, řeč je o čtyřhvězdičkovém ubytování se vším všudy. A kdybyste se během dovolené přeci jen potřebovali spojit se zbytkem světa, budete mít k dispozici wi-fi připojení.

Co se dá v Koutech nad Desnou dělat?

Nyní to podstatné – jakým způsobem můžete v Koutech nad Desnou trávit čas? Vyrazíte-li do Jeseníků v zimě, užijete si kvalitní lyžovačku včetně večerní jízdy na osvětlené sjezdovce. Jinak můžete volno trávit procházkami a cyklovýlety. Nudit se nebudete ani v areálu Annaberg. Nachází se zde moderní dětské hřiště, velká trampolína, přírodní lezecká stěna, hřiště pro míčové hry a další atrakce pro děti i dospělé. Nechybí ani venkovní vířivka a finská sauna. V létě pak oceníte venkovní vyhřívaný bazén a gril. Rezervaci ubytování, fotogalerii a další informace najdete na roubenkyannaberg.cz.

Publikováno: 22. 10. 2018

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam