Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Freddy jeans: Neobyčejně sexy kalhoty s push-up efektem

Kalhoty Freddy jeans jsou odpovědí na otázku „Co na sebe, aby můj zadeček vypadal ještě lépe?“. Pokud máte pocit, že vaše současná garderóba není dostatečně ohleduplná k vašim křivkám, vyházejte z šatníku všechny kousky, které nesnášíte, a uvolněte místo pro fenomenální push-up kalhoty. Zamilujete se do nich na první pohled, a až si je obléknete, nebudete se jich chtít vzdát.

Freddy kalhoty nejsou pro každého. Anebo ano? Nosí je ženy, které se mají rády a mají zdravé sebevědomí. Pokud se však cítíte spíše jako šedá myš, možná váš přístup k životu změní právě tento unikátní módní kousek. Fenomén se postupně rozšířil do povědomí žen na všech kontinentech a nedá na něj dopustit téměř žádná milovnice módy.

Freddy jeans s push-up efektem jsou určeny pro mladé slečny i starší dámy, které se toho nebojí. V čem se liší od běžných džínsů?

Freddy jeans - push-up kalhoty

Freddy jeans dokonale tvarují zadeček

Bez ohledu na to, zda trávíte spoustu času v posilovně, nebo cvičení neřešíte, můžete okolí potěšit pohledem na perfektně tvarované pozadí. Ano, řeč je o tom vašem. Push-up jeans dělají to samé jako push-up podprsenka, ovšem v oblasti zadečku. Díky speciální technologii WR.UP se pozadí nadzvedne a opticky zakulatí. Jinými slovy vypadá ještě lépe než kdy předtím.

Sexy kalhoty Freddy jeans

Vyberte si provedení podle svého vkusu

Push-up kalhoty Freddy jeans jsou k mání v různých provedeních, takže si přijde na své téměř každá žena. Můžete si pořídit delší i kratší variantu, a to v různých barevných kreacích. Kromě elegantní černé klasiky jsou k dostání i jiné varianty. Například populární šedé „potrhané“ kalhoty nebo model s květinovým potiskem. A samozřejmě populární světle a tmavě modré džíny– ani ty by ve vašem šatníku neměly chybět.

Můžete je nosit kdykoliv a kdekoliv

Pro jaké situace jsou kalhoty s push-up efektem určeny? Přestože jsou neobyčejně sexy, nepůsobí vulgárně či lacině, a nemusíte se proto nijak omezovat. Budete se v nich cítit pohodlně a příjemně v práci i na párty!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *