Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Na kvalitě sportovního dresu záleží. Víme, kdo vám profi dresy vyrobí levně!

Máte na starost vybavení sportovního klubu a hledáte dodavatele sportovních dresů? Možná vás napadlo, že na dresech ušetříte a sáhnete po nejdostupnějším sortimentu… Zadržte! V následujících řádcích vám prozradíme, proč jsou kvalitní dresy tak důležité a jak mohou ovlivnit výkony sportovců.

Střih, materiál a prestiž

Špičkové dresy si nezaslouží jen sportovci ve vyšších soutěžích. V prvé řadě jde o komfort. Střih dresu nesmí sportovce v ničem omezovat. Naopak je žádoucí, aby odpovídal konkrétnímu způsobu využití (tedy sportu), dobře odváděl pot a zajišťoval optimální termoregulaci. Těmto kritériím odpovídají pouze profesionální sportovní dresy z kvalitních materiálů.

Podstatnou roli hraje i psychologie. Vizuálně přitažlivý dres dodá sportovci sebevědomí, což se také podepíše na jeho sportovním výkonu. Tím spíš, pokud jde o dresy pro celý tým – hráči podvědomě získají motivaci a vyburcují se k maximálnímu nasazení.

Český výrobce s dvacetiletou tradicí

Problém může nastav v případě, že nedisponujete příliš velkým rozpočtem. Je vůbec možné, sehnat kvalitní sportovní dresy levně? Odpověď vás příjemně překvapí, český výrobce DDsport vám udělá neodolatelnou nabídku.

Dopřejte svým svěřencům perfektní dresy a nedělejte zbytečné kompromisy vůči kvalitě. DDsport je známá česká značka, která je na trhu přes 20 let. Dresy od tohoto výrobce nosí amatérští i profi sportovci napříč většinou sportovních odvětví. V nabídce najdete fotbalové, hokejové, basketbalové, volejbalové a další dresy. Nechybí ani outfity na motokros, bowling a méně tradiční sporty. Najdou se i dresy hasičské, teplákové soupravy a nejrůznější doplňky.

Výrobce konzultuje střihy a materiály s předními sportovními kluby a neustále své výrobky vyvíjí. A budete-li chtít, můžete za běžnou ceníkovou cenu získat dresy s grafikou na míru. Nechte si je potisknout klubovými barvami a logem. Šikovní grafici se postarají o jedinečný dres! Více na www.ddsport.cz.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *