Online akademie - efektivní a levný kurz pro manažery

Online akademie - efektivní a levný kurz pro manažery

Vysoká škola poskytne manažerům jen střípky toho, co ke své činnosti opravdu potřebují. Důležité je především průběžné odborné vzdělávání na témata, které reflektují aktuální trendy. Pokud jste doposud vzdělání vašich řídících pracovníků podceňovali a to jen kvůli vysokým nákladům za běžné kurzy, máme pro vás řešení. Nechte je vzdělávat v rámci online akademie, kterou pořádá poradenská a vzdělávácí společnost MotivP. Zajímá vás, v čem je virtuální vzdělávání lepší?

Jaké by mělo bý vzdělávání manažerů?

Manažerské vzdělávání by mělo být vysoce kvalitní a přínosné, nekomplikované, levné a pokud možno i individuální. Všechna zmíněná kritéria splňuje online akademie do puntíku. Vzhledem k povaze kurzu budete pravidla určovat vy. Je jen na vás, kdy budete chtít kurzy absolvovat a platíte pouze za uživatele, kteří do kurzu skutečně nastoupí.

Virtuální kurzy nabízí unikátní kombinaci teorie a praxe a momentálně se skládají z cca třiceti témat, při čemž neustále přibývají další. Témata jsou aktuální a korespondují s českým a slovenským podnikatelským prostředím. Na konci každého kurzu čeká na účastníka test, po jehož absolvování dostane certifikát a přístupový kód k dalšímu kurzu. Obrovská výhoda tkví v tom, že se účastník může průběžně vracet k problematice, které nerozumí a v klidu si ji zopakovat.

Proč právě online akademie?

Cena kurzu činí 250 Kč za reálného účastníka, což je mnohem nižší částka než za cenu otevřeného kurzu. A jak jsme již zmínili, účastník bude mít informace navždy k dispozici a bude se k nim moct kdykoliv vrátit. Konkurenční kurzy poskytují licenci na měsíc nebo na rok.

Online vzdělávání je efektivní způsob, jak manažerům poskytnout potřebné informace a zároveň výrazně snížit náklady, které jsou spojeny s klasickými kurzy. Přečtěte si o online akademii více na www.motivp.com.

Publikováno: 20. 08. 2013

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: motivp | online akademie | online kurzy | online vzděálávní | vzdělávání manažerů