Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Kletba Vyšehradu aneb Zažijte dobrodružství díky únikové hře

Únikové hry se těší stále větší oblibě. V celé republice vznikají další a další místnosti plné úkolů. Některé únikovky jsou vhodné pro rodiny s dětmi, jiné jsou náročné, některé dokonce hororové. Zvláštní kategorií pak jsou venkovní únikové hry. Ty se hrají přímo na ulici. Vyzkoušela jsem únikovou hru Kletba Vyšehradu.

Co je úniková hra?

Úniková hra je skvělý způsob, jak trávit s přáteli či rodinou volný čas. Je to opravdu velká zábava. Klasická úniková hra probíhá v místnosti, která je plná úkolů, skříněk, trezorů a zámků. Hráči mají postupně vyřešit všechny šifry, rébusy a záhady, tím najít klíč a dostat se z místnosti ven. Zároveň také odkrývají příběh, který se s místností pojí. My jsme se nedávno v jedné únikovce v Praze snažili odhalit motivy masového vraha.

Venkovní úniková hra je o něco dobrodružnější, protože se během ní pohybujete mezi nic netušícími lidmi. Účelem samozřejmě není dostat se ven ze zamčené místnosti. Jde o splnění všech úkolů v co nejkratším čase. Bonusem je možnost poznat kouty města z trochu jiné perspektivy.

Kletba Vyšehradu

Kletba Vyšehradu je skvělá hra pro 3-6 hráčů. Vyzkoušela jsem ji se čtyřmi přáteli. Byla to moje první venkovní únikovka, nevěděla jsem, co mám čekat. Po zaplacení jsme dostali vstupní kód, kterým jsme hru aktivovali v mobilní aplikaci. Zábava mohla začít! Pro lepší atmosféru jsme vyrazili k večeru. V průběhu hry se pomalu stmívalo. Pocity, které se mě zmocňovaly, nejdou popsat. Vyšehrad mi připadal krásný i děsivý zároveň.

Kletba Vyšehradu se mi líbila. Úkoly nebyly nejjednodušší, a tak bych ji doporučila spíše těm, co už mají s únikovými hrami dřívější zkušenosti. Už se těším, až si příště vyzkoušíme hru Asasín.

Pusťte se do únikovky i vy

Únikovky v Praze, Ostravě, na Slovensku i ve Velké Británii provozuje společnost Hunter Games. Vyzkoušejte je taky, neprohloupíte!

Závěrečné hodnocení
  • Napětí
  • Obtížnost
  • Originalita
  • Zábava
4.9

Summary

Kletba Vyšehradu je vynikající úniková hra, kterou by si měl zahrát každý, kdo chce zažít nevšední dobrodružství.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *