Navrhněte si kožené kotníkové boty na míru v editoru. Víme, kde to jde levně!

Navrhněte si kožené kotníkové boty na míru v editoru. Víme, kde to jde levně!

Jaké jsou vaše priority při výběru obuvi? Kladete důraz na kvalitu a pečlivé zpracování, nebo preferujete design? Pokud si potrpíte na kůži, ale nedaří se vám najít vhodnou barevnou kombinaci, potěší vás nabídka Botovníku. V e-shopu seženete kožené kotníkové boty dámské, ale také pánskou volnočasovou obuv v nevšedních barvách a zároveň si můžete navrhnou vlastní barevnou kombinaci na míru svému vkusu. Podrobnosti se dozvíte v následujících řádcích.

I vy můžete být módním designérem

Kožené boty jsou pohodlné, ale většinou na ně natrefíte jen v klasických (a poněkud nudných) barevných kombinacích. Díky Botovníku je stereotypu konec. Intuitivní editor umožňuje zákazníkům tvorbu jedinečných módních kousků. V současné době lze upravit nízkou, teniskovou a kotníkovou volnočasovou obuv. Největší zájem je o dámské a pánské kožené kotníkové boty. Všechny typy kožených bot jsou velmi pohodlné a odpovídají současným trendům. A když si je necháte vyrobit v netradiční barevné kombinaci, dostanete se do centra pozornosti všech milovníků módy. Kožené boty z Botovníku jsou k mání ve velikostech 33 až 48 ve třech šířkových skupinách. Což je dobrá zpráva pro každého, kdo má špatné zkušenosti s příliš těsnou či naopak volnou obuví.

Chcete slevu? Stačí zadat speciální kód

V e-shopu nyní probíhá akce, v rámci které při nákupu ušetříte 300 Kč. Stačí, když při dokončování objednávky zadáte kód. Botovník nabízí koženou obuv na míru až o polovinu levněji než konkurence a po uplatnění kódu ji můžete získat ještě výhodněji.

Tlačit vás nebudou, nemějte starost

Kvalitní kožené botky na míru mohou nosit i majitelé atypických chodidel. Na webu je podrobný návod, jak postupovat při výběru a jak správně chodidlo změřit. Nechcete-li riskovat, že uděláte zbytečnou chybu, kontaktujte zákaznickou podporu a nechte si poradit. A nezapomeňte, že kůži je třeba impregnovat. Jedině tak lépe odolá opotřebení a vydrží déle jako nová!

Publikováno: 01. 06. 2017

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: dámské kožené kotníkové boty | pánské kožené kotníkové boty