Nechte se okouzlit půvabem dřevostaveb

Nechte se okouzlit půvabem dřevostaveb

Uvažujete-li o novém bydlení, pravděpodobně jste již připustili, že by mohlo mít podobu dřevostavby. Vzhledem k vzrůstajícím nákladům za energie a zejména pak za vytápění, není divu, že popularita ekologických staveb ze dřeva stále roste. Oproti klasickým cihlovým domů bez silného zateplení jsou tepelné ztráty minimální a vytápění mnohem levnější. S tím jde ruku v ruce i více obytného prostoru. Na stejné zastavěné ploše je v případě dřevostavby více obytné plochy než v případě zatepleného domu se stejnou tepelnou úsporou. Podstatnou roli hraje i rychlost realizace – dům je za jeden den pod střechou.

Krásnější než cihlové domy

Dřevostavby vypadají ve finále mnohem precizněji než cihlové domy. Je to dáno strojovou přípravou, díky které se na omítce nenachází žádné nepřesnosti jako na ručně nanášených omítkách. Shrnuto a podtrženo, dřevěné domy jsou v uspěchané době, ve které klademe důraz na nízkou spotřebu energie a zároveň si potrpíme na vysoký standard, skvělou volbou. Chcete-li mít krásné a úsporné bydlení i vy, obraťte se na někoho, kdo má s realizací nízkoenergetických dřevostaveb dostatek zkušeností. Jedině tak předejdete neduhům, které souvisí s nedodržením technologických postupů a použitím méně kvalitních materiálů.

OKAL – dřevostavby s dlouholetou tradicí

Chcete-li mít jistotu, že výsledek dopadne podle vašeho očekávání, vsaďte na nízkoenergetické dřevostavby OKAL, které patří mezi evropskou špičku. Společnost se výrobou a realizací dřevěných domů zabývá více než 80 let a má na kontě přes 85 000 postavených domů. Dřevostavby OKAL jsou nejen kvalitní a extrémně odolné, ale zároveň cenově dostupné. Vyberte si některý z více jak 2 5000 typových domů, mezi kterými nechybí menší bungalovy ani sídla s obytnou plochou nad 200 m2 a splňte si sen o moderním a úsporném bydlení. O kvalitách nabízených dřevostaveb se můžete přesvědčit na vlastní oči ve vzorovém domě v Plzni. Více informací najdete na okal.cz.

Publikováno: 02. 04. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: dřevostaby | nízkoenergetické dřevostavby | OKAL