Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Poslechněte si příběh úspěšného sportovce Jiřího Ježka na konferenci Příběhy růstu a inspirace

Startovní pozici si člověk nevybere a musí se s životem poprat po svém. A jsou mezi námi tací, kteří sklízí jeden úspěch za druhým i přesto, že se s nimi osud nemazlil. Své by mohl vyprávět úspěšný handicapovaný cyklista Jiří Ježek, který se účasní silničních i dráhových závodů a směle konkuruje i zdravým sportovcům. Nedávno vystoupil na manažerské konferenci Příběhy růstu a inspirace, kterou pořádá známá poradenská a vzdělávací společnost MotivP.

Kdo je Jiří ježek?

Český handicapovaný cyklista Jiří Ježek se narodil v roce 1974 a po autonehodě v roce 1985 mu byla amputována pravá noha nad kolenem. Závodí od roku 1994 a čtyřikrát se zúčastnil paralympijských her. Na paralympiádě v Pekingu se účastnil všech paralympijských cyklistických disciplín.

O čem hovořil na konferenci?

Jiří Ježek dosáhl úspěchů v silničních i dráhových závodech, vyzkoušel si cyklokros a další cyklistické discipliny. Je výraznou osobností českého sportu a snaží se své zkušenosti předávat dál. Šestinásobný paralympijský vítěz hovořil o svém „návodu“ na úspěch v příspěvku Živote jedu dál! A za zmínku stojí i následující rozhovor, v rámci kterém hovořil především o důležitosti kreativity. Podle Ježka není kreativita důležitá jen pro řídící pracovníky, ale i pro všechny ostatní.

Pokud jste inspirativní proslov zmeškali, určitě to napravte a pusťte si rozhovor s Jiřím Ježkem v archivu na webu společnosti MotivP.

Konference s názvem Příběhy růstu a inspirace se tentokrát opírala o několik hlavních pilířů – témata se týkala růstu v momentě, kdy dosáhneme hranice svých možností, objevování nových příležitostí a rozvíjení organizace přes lidi. Konference se zúčastnili i další úspěšní lidé z různých oborů, kteří se s účastníky bavili o úspěších, osobním růstu a dalších souvisejících tématech.

O společnosti MotivP

MotivP je přední česká poradenská a vzdělávací společnost, kterou založil zkušený kouč, lektor a uznávaný odborník v oblasti řízení lidských zdrojů František Hroník. MotivP nabízí řešení pro firmy i jednotlivce a zabývá se firemním a online vzděláváním, psychodiagnostikou, individuálním koučinkem, HR poradenstvím, organizací konferencí apod.