Nechte svůj web pracovat za vás

Nechte svůj web pracovat za vás

Víte, jaký potenciál mají dobré webové stránky? Zákazníci se díky nim o vás dozví a pravděpodobně vás osobně navštíví, nebo si něco objednají z vašeho e-shopu. Jenže aby tohle všechno fungovalo, je potřeba mít propracovaný web. Dobré webové stránky dokážou zvýšit příjmy. To si ovšem většina lidí neuvědomí, když vidí, kolik stojí profesionální tvorba webových stránek. V důsledku toho si radši nechají udělat web od levného studenta. Ano, sice taky funguje, ale obvykle nepřináší, co by člověk přímo očekával. A čím se vlastně liší weby profesionálů?

Zaujmou na první pohled a neztratíte se v nich

Pro zákazníky se jedná o jedno z nejdůležitějších kritérií. Možná si to neuvědomujete, ale určitě se chováte stejně. Na webu strávíte pár sekund, a pokud se vám nelíbí, nebo se na něm nemůžete vyznat, prokliknete se na jinou stránku, kde ihned najdete, co hledáte.

Jsou na internetu vidět

Internet je obrovské místo a svůj web na něm má také spousta vašich konkurentů. Chcete, aby potenciální zákazníci narazili nejdříve na vaše stránky? K tomu je potřeba promyšlené SEO, případně PPC reklama ve vyhledávačích. Nic není zadarmo, nicméně zmiňovaná PPC reklama patří k výhodným investicím, jelikož platíte pouze za každého zákazníka, který na ni klikne. A ten vám možná přinese zisk.

Zvládnete je ovládat

Web by měl být snadno ovladatelný i pro vás, jako jeho majitele. Jestliže si necháte udělat statické stránky, jejichž obsah se nemění, až tak důležité to není, ale třeba tvorba e-shopu je v tomto zrádnější. Profesionální firmy používají vyzkoušené systémy, s nimiž zvládne pracovat i počítačový laik, a určitě vás zaučí, jak přidávat do obchodu nové zboží, nahrávat fotky apod. Uvědomujete si důležitost webových stránek a chcete být na internetu o krok napřed před konkurencí? Nechte si zhotovit web od Next Vision, nebudete litovat.

Publikováno: 28. 03. 2017

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: PPC reklama | seo | tvorba e-shopu