3D odlitek zajistí, že vaše vzpomínky nikdy nevyblednou

3D odlitek zajistí, že vaše vzpomínky nikdy nevyblednou

Naše ruce jsou okamžitě rozpoznatelné a stejně jedinečné jako otisky prstů. Neexistují na světě dva lidé, kteří by měli stejné ruce. Vzpomínky na neopakovatelné okamžiky našich životů nám proto pomůže navždy zachovat 3D odlitek dlaně, zhotovený pomocí speciální sady na výrobu 3D odlitků.

Při jaké příležitosti použít 3D odlitky?

V lidském životě je spousta šťastných momentů, které nám mohou 3D odlitky navždy připomínat. Například zasnoubení, svatba nebo výročí. Můžete odlévat samotné ruce, nebo ruce, které se vzájemně drží či dotýkají. Krásně vypadají například ruce snoubenců, či nevěsty a ženicha i se zásnubními prsteny. 3D odlitky jsou natolik precizní, že dokážou zachytit každičký detail, záhyb kůže, otisk prstu či broušenou fazetu diamantu na zásnubním prstenu. 3D odlitky  vám umožní zvěčnit i drobounké ručičky vašeho miminka, nebo tlapky vašeho domácího mazlíčka.

Jsou všechny odlévací sady na trhu stejně kvalitní?

Bohužel, na internetu se občas můžete setkat s nabídkou odlévacích sad, které nejsou příliš kvalitní. Aby váš 3D odlitek byl skutečně krásný a mohli jste jej po mnoho let obdivovat, je lepší koupit sadu na odlévání z prověřeného a důvěryhodného obchodu. Jedním z nich je i internetový obchod vzpominkovyodlitek.cz, který nabízí odlévací sady nejvyšší kvality. Materiál, ze kterého je zhotovena odlévací forma, je vyroben z čistě přírodních materiálů, absolutně zdravotně nezávadných mořských řas, které nepodráždí ani citlivou pokožku malých miminek.

Darujte vzpomínky

3D vzpomínkové odlitky jsou skvělým dárkem pro rodiče, babičky i děti. Vytvoří vám doma nádhernou dekoraci, která po natření barvou s metalickým efektem vypadá jako odlitá ze zlata, stříbra nebo bronzu. Pomocí 3D odlitku můžete vytvořit dokonale detailní kopii prakticky jakéhokoli předmětu a navždy jej tak zakonzervovat v čase.

Publikováno: 21. 06. 2019

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam