Nejlepší sázkové kurzy můžete mít zdarma hned teď

Nejlepší sázkové kurzy můžete mít zdarma hned teď

Letošní MS světa v ledním hokeji je v plném proudu a čeští fanoušci si užívají každý zápas od první od poslední minuty. Trochu jiné pocity však zažívají sázkaři, kteří tuto sportovní událost berou jako příležitost ke zúročení svých znalostí a tedy i k výdělku. Patříte mezi ně i vy a rádi byste sázeli za ještě výhodnější kurzy než doposud? Možná vás to překvapí, ale sázkové kurzy nejsou jednotné a změnou sázkovky můžete výrazně zvýšit zisky. Otázkou je, jak zjistit, u které sázkové kanceláře je kurz opravdu nejvýhodnější... A co kdyby to někdo udělal místo vás, navíc zcela zdarma? Ať už sázíte na MS v hokeji, nebo vás zajímá úplně jiný sport, budete z nabídky společnosti Rich Pear nadšení. Průkopník ve světě internetového sázení provozuje přehledný srovnávač sportovních kurzů, který je k dispozici zdarma. Jak systém funguje a proč byste ho měli pravidelně využívat i vy?

Jak srovnání sportovních kurzů funguje?

Systém funguje tak, že na www.richpear.com zvolíte průměrný kurz, podle kterého budete vybírat, na co vsadíte, případně kurz určité sázkové kanceláře. Poté, co si vyberete určité kurzy a zápasy, vložíte do hotového tiketu částku, kterou chcete vsadit a necháte si sázkové kurzy porovnat. Následně dojde ke srovnání a vyhledání nejvýhodnější sázkové kanceláře – tedy té, která sázkaři poskytne nejlepší kurz.

Které sázkové kanceláře jsou zastoupeny?

Aktuálně lze na webu srovnat kurzy od sázkových kanceláří Tipsport, ifortuna, B-win, bet-at-home, bet 365 a unibet. V případě, že bude váš tip správný, bude váš výdělek výrazně vyšší. Rozdíly kurzů jsou u některých zápasů nezanedbatelné a byla by přece škoda přijít o peníze, které u jiné sázkovky dostanete.

Na jaké sporty lze sázet?

Překvapí vás i široký záběr webu – můžete porovnat kurzy napříč většinou více i méně známých lig ve sportech jako hokej, fotbal, basketbal, tenis, volejbal, házená, baseball a florbal. To vše zdarma a bez nutnosti registrace. Tak na co ještě čekáte? Začněte sázet výhodněji a zinkasujte vyšší výhry!

Publikováno: 09. 05. 2015

Kategorie: Sport

Autor: Adam

Tagy: nejlepší sázkové kurzy | srovnávač sázkových kurzů