Nejvýhodnější hypotéka: Která to je a jak se k ní dostat?

Nejvýhodnější hypotéka: Která to je a jak se k ní dostat?

Pohráváte si s myšlenkou na vlastní bydlení? Zvažujete rozsáhlejší rekonstrukci? Pořízení pozemku na lukrativním místě? Nemáte-li k dispozici vlastní zdroje, nezbude vám, než si zažádat o úvěr. Vzhledem k aktuální situaci na hypotéčním trhu není na co čekat. Banky lákají zájemce na atraktivní úrokové sazby a benefity, o kterých jsme si ještě relativně nedávno mohli nechat zdát. Na druhou stranu se nevyplácí jednat zbrkle. Dejte si na čas a pusťte se do důkladného porovnání konkurenčních nabídek. S hledáním té nejlepší hypotéky vám pomůže nová služba Hypoška.eu, se kterou vás seznámíme v následujících řádcích.

Co je to Hypoška.eu a jak funguje?

Služba EuroHypoška (najdete ji na www.hypoška.eu) je zbrusu nový portál, který usnadňuje vyhledávání hypotéčních produktů. Obsahuje aplikaci se speciálním know-how a zajistí pro vás nejnižší úrokové sazby. Jedinečnost online nástroje spočívá v porovnání produktů z českého i zahraničního trhu. Na své si přijdou i zájemci se škraloupem v registru. Pokud jste v minulosti nedodrželi smluvní podmínky jiného úvěru a vlastní vinou či shodou okolností získali záznam v centrální databázi dlužníků, stále máte šanci na kvalitní financování. Nejvýhodnější hypotéka může být i vaše!

Které banky najdete v portfoliu EuroHypošky?

EuroHypoška spolupracuje s množstvím bankovních ústavů, a to nejen s těmi tuzemskými. Výstupem tak může být kterákoliv česká či slovenská banka, ale také německé, rakouské, americké a ruské finanční instituce. Služba je ideálním pomocníkem pro každého, kdo má zájem o nový hypotéční úvěr a v neposlední řadě i pro zájemce o výhodné refinancování stávající hypotéky. Pátrání po úvěru, který se neodmítá, vám usnadní praktický kalkulátor, prostřednictvím kterého snadno a rychle dostanete nezávaznou nabídku.

Publikováno: 28. 11. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: nejvýhodnější hypotéka