Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Nejvýhodnější hypotéka: Která to je a jak se k ní dostat?

Pohráváte si s myšlenkou na vlastní bydlení? Zvažujete rozsáhlejší rekonstrukci? Pořízení pozemku na lukrativním místě? Nemáte-li k dispozici vlastní zdroje, nezbude vám, než si zažádat o úvěr. Vzhledem k aktuální situaci na hypotéčním trhu není na co čekat. Banky lákají zájemce na atraktivní úrokové sazby a benefity, o kterých jsme si ještě relativně nedávno mohli nechat zdát. Na druhou stranu se nevyplácí jednat zbrkle. Dejte si na čas a pusťte se do důkladného porovnání konkurenčních nabídek. S hledáním té nejlepší hypotéky vám pomůže nová služba Hypoška.eu, se kterou vás seznámíme v následujících řádcích.

Co je to Hypoška.eu a jak funguje?

Služba EuroHypoška (najdete ji na www.hypoška.eu) je zbrusu nový portál, který usnadňuje vyhledávání hypotéčních produktů. Obsahuje aplikaci se speciálním know-how a zajistí pro vás nejnižší úrokové sazby. Jedinečnost online nástroje spočívá v porovnání produktů z českého i zahraničního trhu. Na své si přijdou i zájemci se škraloupem v registru. Pokud jste v minulosti nedodrželi smluvní podmínky jiného úvěru a vlastní vinou či shodou okolností získali záznam v centrální databázi dlužníků, stále máte šanci na kvalitní financování. Nejvýhodnější hypotéka může být i vaše!

Které banky najdete v portfoliu EuroHypošky?

EuroHypoška spolupracuje s množstvím bankovních ústavů, a to nejen s těmi tuzemskými. Výstupem tak může být kterákoliv česká či slovenská banka, ale také německé, rakouské, americké a ruské finanční instituce.

Služba je ideálním pomocníkem pro každého, kdo má zájem o nový hypotéční úvěr a v neposlední řadě i pro zájemce o výhodné refinancování stávající hypotéky. Pátrání po úvěru, který se neodmítá, vám usnadní praktický kalkulátor, prostřednictvím kterého snadno a rychle dostanete nezávaznou nabídku.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *