Nelez tam, najmi si firmu! Výškové práce nechte na profících

Nelez tam, najmi si firmu! Výškové práce nechte na profících

Mnoho lidí a firem ve snaze ušetřit nenajme na výškové práce profesionály. Doma se o ně pokouší svépomocí. Ve firmě je přidělí zaměstnancům bez zkušeností a bez povolení k provádění těchto prací. Úrazy, neodborně provedené práce, dlouhá délka realizace, znehodnocený materiál i poškození stavby pak vyjdou rozhodně dráž než si rovnou najmout profesionály na výškové práce. Výškové práce pro rodinné domy, bytové domy i průmyslové budovy nabízí ostravská společnost Výškové práce – DS s.r.o. Firma má zkušenosti od roku 1996, skvělé know-how, zkušený tým i vlastní profesionální technické vybavení pro výškové práce. Díky spolupráci s profesionály zvládnete výškové práce rychleji, bezpečněji, profesionálněji a velice často ve výsledku i levněji.

Zjistěte si předem cenu výškových prací

Na webových stránkách Vyskoveprace-ds.cz si můžete nechat udělat kalkulaci, na kolik vás poptávané výškové práce vyjdou. Firma je realizuje jak na klíč, tak pronajímá potřebnou techniku pro výškové práce včetně kvalifikované obsluhy. Poptávat můžete opravy a renovace fasád, opravy a rekonstrukce střech, revize, opravy a stavby průmyslových hal, opravy a výměnu komínů, opravy vedení, zateplování fasád, instalaci reklamních ploch ve výškách, opravy vedení, shazování sněhu i kácení vzrostlých stromů v zástavbě.

Na technice záleží

Společnost je vybavena kvalitním mobilním jeřábem Böcker AHK 36/2400, který lze kamkoliv transportovat autem a umožňuje pracovat i v místech, kam se jiné autojeřáby a jeřáby z důvodu nedostatku místa nedostanou. Tento mobilní jeřáb je ideální pro provádění výškových prací a je i k zapůjčení.

Výškové práce od profesionálů

Firma Výškové práce – DS je skutečným specialistou na výškové práce. Garantuje znalosti, bezpečné provádění prací, vysokou kvalitu práce a samozřejmostí je plnění dodacích termínů. Pravidelně je prováděna revize veškerých ochranných prostředků proti pádu.

Publikováno: 01. 08. 2022

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam