Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Nelez tam, najmi si firmu! Výškové práce nechte na profících

Mnoho lidí a firem ve snaze ušetřit nenajme na výškové práce profesionály. Doma se o ně pokouší svépomocí. Ve firmě je přidělí zaměstnancům bez zkušeností a bez povolení k provádění těchto prací. Úrazy, neodborně provedené práce, dlouhá délka realizace, znehodnocený materiál i poškození stavby pak vyjdou rozhodně dráž než si rovnou najmout profesionály na výškové práce.

Výškové práce pro rodinné domy, bytové domy i průmyslové budovy nabízí ostravská společnost Výškové práce – DS s.r.o. Firma má zkušenosti od roku 1996, skvělé know-how, zkušený tým i vlastní profesionální technické vybavení pro výškové práce. Díky spolupráci s profesionály zvládnete výškové práce rychleji, bezpečněji, profesionálněji a velice často ve výsledku i levněji.

Zjistěte si předem cenu výškových prací

Na webových stránkách Vyskoveprace-ds.cz si můžete nechat udělat kalkulaci, na kolik vás poptávané výškové práce vyjdou. Firma je realizuje jak na klíč, tak pronajímá potřebnou techniku pro výškové práce včetně kvalifikované obsluhy. Poptávat můžete opravy a renovace fasád, opravy a rekonstrukce střech, revize, opravy a stavby průmyslových hal, opravy a výměnu komínů, opravy vedení, zateplování fasád, instalaci reklamních ploch ve výškách, opravy vedení, shazování sněhu i kácení vzrostlých stromů v zástavbě.

Na technice záleží

Společnost je vybavena kvalitním mobilním jeřábem Böcker AHK 36/2400, který lze kamkoliv transportovat autem a umožňuje pracovat i v místech, kam se jiné autojeřáby a jeřáby z důvodu nedostatku místa nedostanou. Tento mobilní jeřáb je ideální pro provádění výškových prací a je i k zapůjčení.

Výškové práce od profesionálů

Firma Výškové práce – DS je skutečným specialistou na výškové práce. Garantuje znalosti, bezpečné provádění prací, vysokou kvalitu práce a samozřejmostí je plnění dodacích termínů. Pravidelně je prováděna revize veškerých ochranných prostředků proti pádu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *