Není krabice, jako krabice

Není krabice, jako krabice

Máte chuť na klasiku italské kuchyně v podobě křupavé pizzy? Nemáte-li čas na to, abyste si ji mohli vychutnat v pizzerii, pravděpodobně si ji budete moct odnést domů, v krabici. Vaši novou televizi si také domů neponesete v igelitce, ale bytelné krabici, která elektroniku ochrání před mechanickým poškozením. A neměli bychom zapomenout na všechny ty drobnosti, které byste bez vhodných obal (v našem případě krabic) po cestě rozbili. Pointa je jasná, bez pořádné krabice se neobejdou ani výrobci, ani spotřebitelé. Krabice patří mezi základní obaly, které využívají lidé na celém světě. I u nás na ně máme svého specialistu.

Vlnité lepenky s tradicí

Společnost South Bohemia Star s.r.o. vznikla v roce 1991, kdy se zakladatel Jan Lacina rozhodl zúročit více než 10 let praxe v oboru. Již od začátku se firma specializovala na výrobu obalů z vlnité lepenky a postupně se dostala mezi nejrespektovanější výrobce. Dlouhodobé (a výrazné) investice do moderní techniky, stejně jako motivace zaměstnanců a neustálé vzdělávání, jsou hlavním důvodem, proč se z firmy South Bohemia Star s.r.o. stala velmi úspěšná společnost se silným zázemím. Portfolio produktů se neustále rozšiřuje a kromě obalů z vlnité lepenky nabízí společnost i obaly z plastu, kovu a kombinaci materiálů. Prim však dlouhodobě hrají právě obaly z vlnité lepenky. Tu South Bohemia Star s.r.o. dodává skupina Progroup.

Malý i velký zákazník, všichni jsou vítáni

Filosofie firmy je jasná – uspokojit všechny zákazníky, které projeví zájem o produkty. Společnost se nebrání jednokusovým zakázkám, stejně jako dodávce desítek tisíc krabic. Nejsou to však jen kvalitní materiály, ale i inovativní produkty a propracovaná logistika, která činí z South Bohemia Star s.r.o. skutečnou jedničku. Další informace o produktech a možnost objednávky online získáte na southbohemiastar.cz.