Potěšte partnerku či partnera intimním dárkem

Potěšte partnerku či partnera intimním dárkem

V každém vztahu postupně uhasíná vášeň. Jednoho dne si partneři uvědomí, že jejich milostný život není ani zdaleka tak žhavý jako na začátku a začnou se v nich probouzet pochybnosti, zda k sobě vůbec patří. Pokud něco podobného řešíte právě nyní i vy, vězte, že je to normální. Zkrátka a dobře procházíte krizí, což není nic zvláštního. A rozhodně to není důvod pro hledání nového partnera či partnerky. K situaci naopak přistupujte s tím, že jde o příležitost, jak dát věci do pořádku. Ale co přesně si počít? Potěšte svůj protějšek intimním dárkem, téměř jistě to zabere!

Erotické pomůcky vnáší do milování nový rozměr

Sex musí být zábava, jinak nemá smysl ho provozovat. Začněte tím, že se partnerka či partnerka zeptáte na nevyřčené touhy. V případě, že jste již v minulosti dané téma probírali, pak tuto fázi přeskočte a rovnou se vrhněte na nákup erotických pomůcek.

Bez vibrátoru ani ránu

Zlatou klasiku představují vibrátory. Jde o pestrý sortiment a určitě je z čeho vybírat. Nejlevnější modely stojí pár set korun a i s nimi si v posteli užijete spoustu zábavy. Pro náročnější a náruživější jsou určeny luxusní modely s nadstandardními masážními funkcemi. Některé vibrátory se zase vyznačují netradičními tvary a rozměry.

Podívejte se, jak vybrat vibrátor do 500 Kč!

https://www.youtube.com/watch?v=ArYWxO8NtuU&index=14&list=PLM_esHDLk-o0fTeBWqt7jo0HnXwWQYDN0&t=0s Zřejmě největší nabídku erotických pomůcek všeho druhu najdete v oblíbeném e-shopu ruzovyslon.cz. Prodejce nabízí certifikované zboří za příjemné ceny, a navíc si dává záležet na popisu zboží. Nechybí ani videa s názornými ukázkami. Nevíte-li si při výběru vibrátoru rady, vsaďte na některou z větších sad. Čítají více pomůcek, takže je budete moct střídat podle chuti. Dobrou volbou je například sada 9 pomůcek „Roses“. Seženete ji za méně než tisíc korun.

Překonejte své hranice a vyzkoušejte nepoznané

Máte za to, že hrátky s vibrátorem partnerku či partnera neuspokojí? Nevadí, nabídka erotických pomůcek je samozřejmě mnohem pestřejší. Najdete v ní anální kolíky, pomůcky pro BDSM, dilda (nevibrační penisy), feromony, pomůcky pro elektrosex, ale také erotické prádýlko, pouta a spoustu dalších skvělých věcí.

Jak na žhavý sex?

Stále máte pocit, že vám to bude v posteli skřípat? Přečtěte si tipy jak na žhavý sex a inspirujte se. Růžový slon není obyčejný obchod s erotickými pomůckami, ale ten nejlepší sexshop, ve kterém najdete i dobré rady. Zachránil už nejeden vztah a určitě pomůže i vám!

Publikováno: 01. 04. 2018

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam