Pánové, víte, jak si vybrat střih spodního prádla?

Pánové, víte, jak si vybrat střih spodního prádla?

Muži nemají rádi změny, a tak většinou nosí jeden střih prádla, na který jsou zvyklí, a nad jinými neuvažují. Je to škoda, mohou sami sebe připravit o větší pohodlí nebo volnost pohybu. Jak si podle střihu vybrat?

Jak moc pohodlí?

Na prvním místě by vždy mělo být pohodlí. Prádlo by nás nemělo nikde tlačit ani škrtit, ani naopak stále padat a nutit nás k jeho neustálému popotahování. Na výběr máme tři základní střihy prádla: pánské boxerky, trenýrky a slipy. První dvě varianty mají nohavičky, trenýrky jsou volné se širokými nohavičkami a nabízí tak dokonalé pohodlí a volnost, nehodí se ale na sport. Boxerky naopak jsou upnuté a pro aktivní den skvělou volbou, užijete je ale také při relaxaci. Slipy pak nemají nohavičky vůbec, přesto nabízí dokonalé pohodlí při sportu i odpočinku.

Jaké oblečení?

Různé střihy se hodí pod různé oblečení, proto je důležité vědět, co si chceme obléct. Špatně zvolený střih prádla umí nejen pokazit celkový dojem, ale navíc nám i způsobit nepříjemné pocity. Volné trenýrky se pod upnutými kalhotami od obleku nebo džínami mohou shrnout a vytvořit nevzhlednou bouli z nahrnuté látky, která nám bude při každém kroku nepříjemně dráždit kůži. Naopak pod volné bermudy jsou trenýrky ideální volba, poskytnou volnost a díky širokým nohavicím také pohodlí.

Jaká aktivita?

Jdete s rodinou na oběd a krátkou procházku městem, chystáte se zahrát si fotbal s kamarády nebo vás čeká celodenní výlet do hor? I to, na jakou aktivitu se chystáme, hraje svou roli. Pánské spodní prádlo má kromě ochrany poskytovat také oporu pro choulostivé partie, což je důležité zvlášť při aktivním pohybu nebo sportu. Ideální jsou slipy nebo boxerky s nohavičkou, které mají anatomicky tvarovaný střih, kopírují postavu a poskytují perfektní oporu i při náročném pohybu. Ideální je vyzkoušet všechny tři střihy a sami na sobě zjistit, který vyhovuje nejvíce a případně i to, na kterou aktivitu je daný střih nejpohodlnější. Není výjimkou, že muži mají dva oblíbené střihy a odlišují je na sport a pro běžný den.

Publikováno: 30. 06. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Adam