Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Nepodceňujte likvidaci dokumentů. Bezpečná je jedině skartace!

Kam s nepotřebnými dokumenty, které ve vašem archivu zbytečně zabírají místo? Pokud jste došli k závěru, že informace v nich obsažené nebudete nadále potřebovat, není jediný důvod, proč byste měli tiskoviny skladovat. Nepodlehněte však nutkání vyhodit vše do nejbližšího kontejneru – veškeré dokumenty pečlivě skartujte a zamezte tak riziku zneužití. V případě většího množství vám ale běžná kancelářská skartovačka stačit nebude a nezbude vám, než se obrátit na odborníky.

Bezpečná likvidace dokumentů by měla být také vaší prioritou. Představte si situaci, kdy se k němu dostanou údaje o vaší firmě nebo zákaznících. Způsobíte si tím zbytečné problémy a v horším případě ztratíte důvěryhodnost. Přitom stačí, když dokumenty necháte skartovat.

Co s digitálními daty?

Skartace dokumentů nesouvisí pouze s tiskopisy. Zahrnuje také bezpečnou likvidaci dat v digitální podobě – nejčastěji pak na pevných discích, CD a DVD nebo jiných typech médií. Po vymazání souborů obvyklým způsobem sice můžete nabýt dojmu, že byly odstraněny, ale zkušenější uživatel je bez větších problémů obnoví (např. volně dostupným softwarem jako Recuva). I v tomto směru vám přijde vhod pomoc od někoho, kdo se skartací dogitálních nosičů zabývá profesionálně.

Cenově dostupná a ekologická skartace v Praze

Pohybujete se v hlavním městě? Pak se můžete kdykoliv obrátit na Ekoskart. Společnost má se skartací dlouhodobé zkušenosti a disponuje moderní technikou, která dokumenty zlikviduje na kousíčky o velikosti 6×40-53 mm (dle klasifikace NBÚ jde o stupeň „důvěrného utajení“).

Ekoskart pro vás zajistí likvidaci tištěných dokumentů a digitálních nosičů, jako jsou harddisky, ZIP mechaniky nebo jakákoliv jiná média. Skartace probíhá diskrétně a na celý proces můžete fyzicky dohlížet.

Další informace najdete na www.ekoskart.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.