Nepodceňujte výběr snubních prstenů. Budou symbolizovat vaše manželství!

Nepodceňujte výběr snubních prstenů. Budou symbolizovat vaše manželství!

Rozhodli jste se, že do „toho“ praštíte? V tom případě vás čeká spousta více či méně příjemných povinností, bez kterých si svatbu nedokážete představit. My se zaměříme na nelehký úkol, u kterého drtivá většina budoucích novomanželů stráví nejedno odpoledne. Na mysli máme vaše snubní prsteny – jestlipak už máte ucelenou představu, jak by měly vypadat?

Neobyčejné šperky, který si zaslouží pozornost

Snubní prstýnky jsou v každém směru výjimečné. Nejde jen o jakýsi společný šperk, ale hlubokou symboliku pevného svazku mezi oběma partnery. A proto byste měli věnovat výběru dostatek času. Neukvapujte se nad prvními prsteny, které vám padnou do oka, ale zkuste si představit, že je budete nosit ještě velmi dlouho – možná až do konce života.

Jak vybrat snubní prsteny?

V současné době je výběr neskutečně pestrý. V prvé řadě se ale zamyslete nad materiálem. Vydáte se cestou „klasiky“ v podobě žlutého zlata, anebo si vyberete trendy snubní prsteny bílé zlato? Neméně zajímavá je kombinace obojího, která potěší všechny nerozhodné páry. Zároveň můžete nechat prsteny osadit blyštivými kamínky. Pokud vám rozpočet nedovolí brilianty, budete se muset spokojit se zirkony. Na první pohled je od drahokamů nikdo nerozená.

Ve Světě snubních prstenů na vás čekají tisíce modelů

Výběr snubních prstenů se vůbec točí především kolem peněz. Můžete je pořídit za pár tisíc, ale také za mnohonásobně vyšší částky. Ale ať už je váš rozpočet jakýkoliv, poohlédněte se po „snubácích“ ve Světě snubních prstenů. Česká tradiční firma vznikla již v roce 1930 a momentálně disponuje čtyřmi kamennými prodejnami v Praze. Právě zda si můžete prohlédnout přes 3000 modelů s nezaměnitelným designem. Samozřejmě si můžete zvolit vlastní originální kombinaci a získat jedinečné šperky, které vám budou dělat radost po celý život. Inspirovat se můžete třeba hned teď. Zamiřte na internetovou prezentaci www.svetsnubnichprstenu.cz, přečtěte si další informace a pokochejte se fotografiemi krásných šperků. A abychom nezapomněli, pražské zlatnictví samozřejmě vyrábí také zásnubní prsteny, pamětní mince, náušnice a další šperky.

Publikováno: 04. 02. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: snubní prsteny | snubní prstýnky