Poznejte výhody 3D optického měření

Poznejte výhody 3D optického měření

Technologie se neustále vyvíjí a rychlý pokrok lze sledovat takřka ve všech oborech. Pokud jde o oblast rozměrové kontroly výrobků, momentálně hraje prim 3D optické měření. Špičková zařízení vyrábí americká společnost MICRO-VU, která v oblasti měřící techniky patří ke světovým lídrům. Díky integrované CCD kameře snímající měřené prvky je proces měření velmi přesný, a navíc se využívá také v rámci analýzy černých a bílých plastů i lesklých povrchů. Investice do moderních měřících přístrojů není zanedbatelná, ale na druhou stranu může podstatně zefektivnit (tzn. zpřesnit a urychlit) kontrolní procesy.

Kdo u nás nabízí kvalitní techniku pro 3D optické měření?

Rozhodnete-li se pro 3D měřící přístroje od amerického výrobce MICRO-VU, obraťte se na výhradního prodejce - společnost DEOM. Odborníci z české firmy se v oboru moderní měřicí techniky pohybují od roku 2007 a působí také na slovenském a polském trhu. V nabídce najdete množství senzorových měřících přístrojů s vynikajícími parametry. S ohledem na skutečnost, že je sortiment moderní měřících přístrojů poměrně drahý, vám jistě přijde vhod kvalifikované poradenství a možnost testování produktů v předváděcím středisku, případně přímo u vás ve firmě. Český distributor nabízí také 3D skenery značky Solutionix, jejichž využití spočívá především v kontrole modelů a reverse engineeringu.

Proč se vyplatí důvěřovat profesionálům?

Pro člověka “mimo obor” je výběr moderní měřící techniky velmi obtížný, a proto by měla být spolupráce se specialisty samozřejmostí. Odborníci vám doporučí vhodné produkty s ohledem na vaše potřeby a požadavky. Nebudou na vás naléhat, abyste si pořídili ty nejdražší technologie, a naopak se vynasnaží zohlednit váš rozpočet. V tomto směru je spolupráce s českým dodavatelem DEOM volbou rozumu. Ať už máte zájem o 3D skener, měřící techniku, počáteční zaškolení, externí financování, nebo programování měřících aplikací, nebudete litovat. Chcete-li se o komplexních službách dozvědět více, pokračujte na www.deom.cz.

Publikováno: 07. 06. 2018

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: 3D měření | 3D optické měření