Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Nepřehlédnutelné trendy v bydlení pro rok 2020

Rok co rok je to tu znova. Přehled aktuálních trendů v oblasti bydlení by měl zajímat každého, kdo miluje svěží závan změny a naopak bytostně nesnáší rutinu a nudu. A protože většina lidí přeci jen tráví zdaleka nejvíce času mezi čtyřmi stěnami svého bytečku, vyplatí se do něj – alespoň čas od času – zainvestovat. Pokud jste doposud význam praktického, útulného a vizuálně přitažlivého interiéru podceňovali, začtěte se do následujících řádků a načerpejte inspiraci. Prozradíme vám, jak udělat z obyčejné domácnosti stylové bydlení s nevšední atmosférou (tu mimochodem levně navodí i vhodně umístěný LED pásek).

Ústup minimalismu

Renomovaní bytoví designéři předpokládají, že nadobro odzvonilo jemným liniím a decentnímu minimalismu, který definoval takřka celou minulou dekádu. Nastupuje éra maximalismu, výrazných tvarů, kontrastních barev a důrazu na mistrovsky odvedenou řemeslnou práci. V praxi to může znamenat také ústup od nenápadné sériové produkce ve prospěch kvalitního zařízení, jež se stane skutečnou chloubou domácnosti.

Důraz na pohodlí

Místo, kde žijeme, musí být praktické a zároveň vysoce komfortní. K tomu nám dopomáhá kvalitní bytový textil ve všech možných podobách. Pořiďte si proto povlečení, které se stane ozdobou ložnice a současně vám dopomůže k dokonalému spánku. Pověste záclony a závěsy, jež jste sundali v opojení minimalismem – nadešel čas vrátit vše do pořádku.

Více barvy

Monotónním interiérům navrženým v duchu jedné hlavní barvy doplněné několika méně nápadnými tóny odzvonilo. Nebojte se zatlačit na pilu a vpusťte do domácnosti kreativní kombinace. Sázkou na jistotu je klasická modrá (barva roku 2020 dle PANTONE), nicméně můžete směle vyzkoušet i další trendy barvy: slámovou zlatou (Golden straw), krystalickou (Crystalline) či příjemnou alternativu bílé v podobě jemné, vzdušné růžové zvané First Light.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.