Nepřehlížejte pozitivní účinky čaje a kávy

Nepřehlížejte pozitivní účinky čaje a kávy

Dokážete si představit začátek dne bez svého milovaného nápoje v podobě voňavě kávy nebo osvěžujícího čaje? Dáváte přednost kvalitě a vytříbené chuti před „šidítky“, které na nás koukají v regálech hypermarketů? Udělejte si radost a objednejte si vysoce kvalitní a chuťově vytříbené produkty, které pro vás připravil specializovaný internetový obchod kava-caje.cz. Pokud jste se oblíbeným nápojům doposud vyhýbali, mohl by to být právě tento sortiment, který z vás udělá čajového či kávového gurmána se smyslem pro to nejlepší, co se dá v hrnku uvařit. Pojďme se společně podívat, jaké delikatesy na vás ve virtuálních regálech čekají, ale i důvody, proč byste neměli pití kávy a čaje zavrhovat.

Káva – nejlepší přítel po ránu i navečer

Ranní káva nás dokáže příjemně naladit na celý den. Zatímco bez ní bychom se probouzeli pomalu celé dopoledne, jediný šálek zaručí, že nás naše smysly opět začnou poslouchat. Další šálek spolehlivě oddálí únavu po náročném dni, který bychom jen neradi zakončili dříve, než si užijeme i trochu legrace. Pití kávy před jízdou navíc mnohonásobně snižuje riziko nehody. Nejnovější vědecké poznatky navíc prokázaly preventivní účinky před vznikem některých forem rakoviny. Vraťme se však ke zmiňovanému e-shopu a jím nabízenému sortimentu. Kava-caje.cz nabízí mnoho odrůd a je jen na vás, zda upřednostníte Lucaffe, Lavazza Espresso nebo ve vašem košíku uvízne zrnková káva Illy. Neméně zajímavá je i odrůda Jamaica Blue Mountain a cibetková káva Kopi Luwak, která je sbírána a zpracovávána až poté, co projde trávícím ústrojím malého živočicha – cibetky.

Objevte úžasné účinky čajů

Účinky čajů nejsou žádným tajemstvím a hned po skvělé chuti představují důvod, proč jsou nápoje z čajových lístku tak vyhledávané a již po několik staletí si je vychutnávají lidé po celém světě. Kdybyste o nich přeci jen nevěděli, vězte, že čaje obsahují obrovské množství vitaminů a dalších zdraví prospěšných látek. Zabraňují zužování cév, napomáhají při trávícím procesu, omezují obezitu , slouží jako prevence před infarktem a podobně jako káva, i některými druhy rakoviny. Pozitivních účinků je samozřejmě mnohem více, ale vyjmenovat je všechny je takřka nadlidský úkol. Chcete-li si je poznat na vlastní kůži, vyzkoušejte některý z čajů, které najdete na kava-caje.cz. Bylinné, ovocné, čínské, zelené, černé či kvetoucí, ty všechny vám mohou dělat společnost již do 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky. A na své si přijdou i muži, na které čeká tatranský či zbojnický čaj Tatratea.