Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Nepřestanete-li na sobě pracovat, dostanete se mnohem dále

Dostali jste se do fáze, kdy vám vaše znalosti a dovednosti nedovolují profesně nebo osobnostně růst? Chcete se naučit cizí jazyk, který jste během školní výuky zanedbávali? Nevít, jak se chovat na pracovním pohovoru a neumíte řídit tým spolupracovníků? Neházejte flintu do žita, nikdo učený totiž z nebe nespadl. Začněte na sobě pracovat a výsledky se dostaví velmi brzy. Pokud si však nejste jistí, jak a kde začít, obraťte se na společnost PRODUCA s.r.o., která se zabývá poskytováním širokého spektra vzdělávacích programů. Ty jsou určeny pro jednotlivce se středním nebo vyšším vzděláním, ale i firmy a státní organizace. Nabídka seminářů, tréninků a kurzů skutečně pestrá – posuďte sami.

Naučte se cizí jazyk a porozumějte počítačům

Školení a kurzy PRODUCA zaujmou skutečně každého. Pro ty, kterým se nedaří najít uplatnění na trhu práce, je připravena celá řada rekvalifikačních kurzů, ovšem nápomocné mohou být i kurzy práce na počítači. Počítačová gramotnost je v současné době jedním ze základních požadavků zaměstnavatelů a upotřebí ji především starší generace, která nemá s počítači tolik zkušeností. Na konci kurzu účastníky čeká zkouška, po jejímž úspěšném složení obdrží EDCL certifikát. Právě ten může výrazně zvýšit vaše šance na atraktivnější pracovní pozici.

Vydržíte v extrémních podmínkách?

Velmi zajímavé jsou také kurzy, ve kterých si zlepšíte své manažerské dovednosti a schopnost komunikace. Ta se vám bude hodit nejen v zaměstnání, ale i v každodenních situacích. Neměli bychom zapomínat ani na letní a zimní outdoorové kurzy. Díky nim se naučíte překonávat překážky a přežít i v drsných podmínkách. Zjistíte, jak si poradíte v netradičních situacích a získáte nové znalosti a dovednosti.

Kompletní přehled kurzů a seminářů a další důležité informace si můžete prohlédnout přímo na webu produca.cz. Pozor, pro fanoušky firemní facebook stránky je připravena 5 % sleva!