Neprodávejte auto v bazaru pod cenou. Raději ho dejte do zástavy!

Neprodávejte auto v bazaru pod cenou. Raději ho dejte do zástavy!

Dostali jste se do svízelné finanční situace a napadlo vás, že pomůžete svému rozpočtu rychlým prodejem auta v bazaru? Zadržte. Existuje mnohem šetrnější řešeníautomobil můžete zastavit. Prozradíme vám, v čem je tato varianta výhodnější.

V čem je zástava auta lepší než ukvapený prodej?

Předpokládáme, že máte ke svému vozu určitý vztah a kdybyste nemuseli, nezbavíte se ho. Pokud však potřebujete peníze co nejrychleji, jeví se prodej v autobazaru lépe než půjčka. Zastavárna aut vám ale nabídne přijatelné podmínky a ve finále výrazně ušetříte Zástavou o svůj vůz nepřijdete, pouze ho na smluvenou dobu ponecháte na hlídaném parkovišti. Anebo ho zastavíte proti notářskému podpisu a budete ho moct nadále využívat. Peníze přitom získáte stejně rychle jako v případě prodeje v bazaru. Rozhodnete-li se ho nakonec přeci jen prodat, budete mít na realizaci mnohem více času a nebudete muset přistupovat na velmi nízkou výkupní cenu. Jednoduchým výpočtem dojdete k závěru, že ušetříte spoustu peněz. Autobazary vykupují vozy za často až směšné částky, zatímco na inzerát vůz prodáte mnohem dráž. Autozastavárna Praha sice neposkytuje hotovost bez navýšení, ale přesto se tento způsob vyplatí. Za zmínku stojí i další výhody. Podaří-li se vám finanční krizi vyřešit dříve než v termínu, kdy si máte automobil vyzvednou, můžete se domluvit na změně podmínek a peníze vrátit v předstihu. Vozidlo budete mít okamžitě k dispozici. To samé platí i obráceně, termín lze po domluvě prodloužit – stačí uhradit smluvní poplatek.

Hledáte solidní zastavárnu v Praze?

Tak co vy na to? Stále se chcete automobilu zbavit „na rychlo“ a prodělat? Zastavárna aut Praha, kterou provozuje společnost FIX Money s.r.o. si zakládá na rychlosti vyřízení a nabídne vám mnohem lepší podmínky. O nezávaznou kalkulaci můžete zažádat třeba hned na www.autozastavarna.tv.

Publikováno: 19. 01. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: autozastavárna praha | zastavárna aut praha