Nešetřete na stavebních materiálech a ušetříte

Nešetřete na stavebních materiálech a ušetříte

Také na vás čeká celá řada nedodělků, na které loni nezbyl čas? Ať už se chystáte na nové podlahy, fasádu či jakékoliv jiné stavební práce, měli byste mít na paměti, že základem úspěchu je kvalitní stavební chemie. Řídíte-li se heslem „kdo šetří, má za tři“, raději ho využijte při výběru dovolené. Last minute si užijete naplno i přesto, že za ni dáte méně peněz, než za dovolenou, za kterou jste zaplatili dvakrát tolik. V případě stavební chemie vás může několik set korun, které ušetříte, vyjít opravdu draho. Případů, kdy byla práce v důsledku nekvalitních a přehnaně levných materiálů, zcela k ničemu, je spousta. Neuděláte-li při výběru vhodných přípravků chybu, odměnou vám budou perfektní a dlouhotrvající výsledky.

Vsaďte na kvalitu, vsaďte na MUREXIN

Hledáte-li cenově přijatelné lepidla, laky či fasádní barvy apod., které však nejsou kompromisem s ohledem na kvalitu, vyberte si stavební chemii MUREXIN. Společnost byla založena v roce 1931 a své dobré jméno si vydobyla již krátce po svém vzniku. Zpočátku se věnovala především oboru ochrany staveb a později i jako výrobce a dodavatel stavební chemie. Zakladatelé společnosti věděli, že bez výrazných investic a dalšího výzkumu, nemohou dosáhnout stoprocentních výsledků. V průběhu času tak společnost MUREXIN investovala nemalé prostředky do vývoje, což se ji skutečně vyplatilo. V roce 1995 došlo k fúzi s firmou Furtenbach, což vyvrcholilo vznikem samostatné společnosti Furtenbach GmbH, která je součástí koncernu Schmid. MUREXIN také navíc převzal firmu Durlin – Wegin (tradiční výrobce laků a barev) a mohl tak nabízet kompletní sortiment z jednoho centra.

Lepidla, která vydrží

MUREXIN v současné době nabízí prakticky kompletní sortiment stavební chemie, která splňuje náročné požadavky moderního stavitelství. Laky, barvy i lepidla si oblíbily malé i velké stavební firmy, které se orientují na perfektní výsledky. Jsou to především lepidla, která jsou vyhlášená svými bezkonkurenčními vlastnostmi a dlouhotrvajícím efektem. Veškerý sortiment stavební chemie MUREXIN lze objednat online a to za nižší ceny, než ve specializovaných prodejnách.