Nestačí vám mrazák, který je součástí chladničky? Pořiďte si samostatný!

Nestačí vám mrazák, který je součástí chladničky? Pořiďte si samostatný!

Potřebujete více místa na skladování mražených potravin a nestačí vám mrazák, který je součástí lednice? Problém vyřešíte snadno – pořízením samostatného mrazáku odpovídajících rozměrů. Ještě před tím, než se pustíte do výběru konkrétní značky a modelu, si položte jednu zásadní otázku. Skutečně budete mít pro mrazák využití? I velmi úsporné mrazáky totiž běží zbytečně, pokud jsou prázdné.

Proč Liebherr? Protože je TOP!

Sortiment chladící techniky je velmi pestrý. V každém případě se vyplatí investovat do kvalitního a úsporného spotřebiče. K absolutní špičce patří značka Liebherr, která odjakživa symbolizuje technické inovace a pokrok. Mrazničky jsou maximálně úsporné a zároveň velmi tiché. Tuto vlastnost oceníte vždy, když budete nuceni spotřebič postavit do míst, kde se často pohybujete.

Jak správně vybrat mrazničku?

Mrazničky mohou mít mnoho podob. V nabídce nechybí pultový ani šuplíkový mrazák Liebherr (otvírá se z přední strany). Podle míry provázanosti s kuchyňským nábytkem lze spotřebiče rozdělit také na volně stojící, podstavné a vestavné. Výběr vhodného mrazáku závisí hned na několika kritériích. Tím prvním je kapacita, dalším pak rozměry mrazáku. Klíčové je vybrat takový model, který bez problémů pojme vaše potraviny a zároveň nezabere příliš mnoho místa. Kvůli jednomu sáčku mražené zeleniny a dvěma nanukům skutečně nemá smysl pořizovat samostatný mrazák. K tomu plně postačí kombinovaná chladnička. Větší chladničky mají poměrně velké mrazáky s několika samostatnými šuplíky. Něco jiného je, když do mrazáku potřebujete vměstnat maso z vlastního chovu, zabíjačku, spoustu zeleniny ze zahrádky a další potraviny. V tomto směru je samostatná šuplíková či pultová mraznička Liebherr nejlepším řešením. Sortiment si můžete prohlédnout u autorizovaného prodejce na www.topchlazeni.cz.

Publikováno: 07. 02. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: mraznička liebherr