Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Nestačí vám mrazák, který je součástí chladničky? Pořiďte si samostatný!

Potřebujete více místa na skladování mražených potravin a nestačí vám mrazák, který je součástí lednice? Problém vyřešíte snadno – pořízením samostatného mrazáku odpovídajících rozměrů. Ještě před tím, než se pustíte do výběru konkrétní značky a modelu, si položte jednu zásadní otázku. Skutečně budete mít pro mrazák využití? I velmi úsporné mrazáky totiž běží zbytečně, pokud jsou prázdné.

Proč Liebherr? Protože je TOP!

Sortiment chladící techniky je velmi pestrý. V každém případě se vyplatí investovat do kvalitního a úsporného spotřebiče. K absolutní špičce patří značka Liebherr, která odjakživa symbolizuje technické inovace a pokrok. Mrazničky jsou maximálně úsporné a zároveň velmi tiché. Tuto vlastnost oceníte vždy, když budete nuceni spotřebič postavit do míst, kde se často pohybujete.

Jak správně vybrat mrazničku?

Mrazničky mohou mít mnoho podob. V nabídce nechybí pultový ani šuplíkový mrazák Liebherr (otvírá se z přední strany). Podle míry provázanosti s kuchyňským nábytkem lze spotřebiče rozdělit také na volně stojící, podstavné a vestavné.

Výběr vhodného mrazáku závisí hned na několika kritériích. Tím prvním je kapacita, dalším pak rozměry mrazáku. Klíčové je vybrat takový model, který bez problémů pojme vaše potraviny a zároveň nezabere příliš mnoho místa.

Kvůli jednomu sáčku mražené zeleniny a dvěma nanukům skutečně nemá smysl pořizovat samostatný mrazák. K tomu plně postačí kombinovaná chladnička. Větší chladničky mají poměrně velké mrazáky s několika samostatnými šuplíky.

Něco jiného je, když do mrazáku potřebujete vměstnat maso z vlastního chovu, zabíjačku, spoustu zeleniny ze zahrádky a další potraviny. V tomto směru je samostatná šuplíková či pultová mraznička Liebherr nejlepším řešením.

Sortiment si můžete prohlédnout u autorizovaného prodejce na www.topchlazeni.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *