Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zahrada

Pergola je na zahradě nutnost. 5 důvodů, proč si ji konečně pořídit

V Česku snad neexistuje zahrada, kterou by nezdobila pergola nebo altán. Vaše parcela je dost možná poslední a vy se poněkud masochisticky připravujete o skvělé výhody, jež z vlastnictví praktické dřevěné stavby plynou. Ale teď vážně. Pokud jste se doposud pořízení veleoblíbeného útočiště vyhýbali, přečtěte si důvody, proč si pergolu pořídit. Je jich víc než dost a všechny jsou přesvědčivé.

1. Perfektní místo pro rodinné seance

Čas strávený na zahradě bývá k nezaplacení. Jenomže počasí, však to znáte. Pergola či zahradní dřevěný altán vám poskytnou zázemí k posezení s těmi nejbližšími vždy, když dostanete chuť na grilovanou zeleninu nebo „jen“ voňavou odpolední kávu. Ať si klidně prší nebo fouká vítr, pod střechou vám bude dobře.

2. Trumf milovníků večírků

Setkání s partou přátel se vždy nemusí odehrávat doma – mnohem atmosféričtější může být večírek v pergole. Zahradní párty patří k nezapomenutelným zážitkům a plány vám nemusí překazit ani chladnější počasí – nejde o nic, co by nevyřešilo vhodně zvolené vytápění.

3. Soukromý vesmír pro odpočinek

Pergola, která byla o víkendu místem činu milovníků bujarých oslav, se může z hodiny na hodinu proměnit na oázu ticha. Poskytne vám jedinečný prostor pro relaxaci: jen vy, cvrkot ptáků a čerstvý vzduch. Utřídíte si myšlenky, odpočinete si a třeba i zacvičíte jógu.

4. Stinný a suchý plácek

Pokud trávíte spoustu času na zahradě, určitě jste nejméně tisíckrát zažili situaci, kdy je na sluníčku k nevydržení – anebo se nečekaně spustí liják. Díky pergole nebudete muset zpátky domů, což je nepříjemné především pro někoho, kdo na zahradu dojíždí.

5. Levná alternativa garáže

Pergola může sloužit i jako přístřešek pro auto. Chcete-li se vyhnout stavbě garáže, která je časově i administrativně náročná a nákladná, mohlo by vás dané řešení nadchnout.

Přesvědčili jsme vás, že pergolu potřebujete? Postavit si ji můžete sami – na internetu je podrobných návodů víc než dost. Anebo dáte přednost kvalitnímu řešení od firmy Pergola Dřevěná? Potřebné informace a možnost objednávky najdete na pergola-drevena.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *