Perfektní dovolená v Jeseníkách: Luxusní roubenky v Koutech nad Desnou

Perfektní dovolená v Jeseníkách: Luxusní roubenky v Koutech nad Desnou

Za nezapomenutelnou dovolenou nemusíte urazit kus světa. Stačí se vydat do Jeseníků, kde se nachází populární skiareál Kouty nad Desnou (součást obce Loučná nad Desnou). Domů se vrátíte plní jedinečných zážitků, a to bez ohledu na roční období, během kterého zde vyrazíte. Hosté, kteří se v minulosti ubytovali v luxusních čtyřhvězdičkových roubenkách v areálu Annaberg by mohli vyprávět...

V prostředí nedotčené přírody

Rezervujete-li si ubytování Kouty nad Desnou v roubenkách Annaberg, nebudete litovat. Bezesporu patří k tomu nejlepšímu, co je v oblasti Jeseníků k mání. Harmonické prostředí v blízkosti řeky Hučivá Desná, čerstvý vzduch a krajina jako vystřižená z romantických filmů – na takovém místě si odpočine vaše duše i tělo.

Ubytování ve velkém stylu

Když už se vydáte na dovolenou, neměli byste si odpírat komfort. V areálu Annaberg se vám hod dostane přespříliš. Roubenky mají kapacitu až pro 16 osob, ale na své si přijdou i méně početné skupinky hostů. Vyrazíte-li do Koutů nad Desnou jen s partnerem a dětmi, můžete se ubytovat v samostatném apartmánu. Vybavení zcela odpovídá čtyřem hvězdičkám, kterými se roubenky pyšní. Při pobytu v roubenkách v areálu Annaberg si budete připadat jako v jiném, lepším světě. Ale kdybyste si v tom skutečném přeci jen potřebovali něco urgentního vyřídit, nikdo vám v tom nebude bránit – stačí se připojit na wi-fi. Nudit se určitě nebudete – pro dospělé i děti je připravena celá řada skvělých volnočasových aktivit a atrakcí. V areálu se nachází krásné dětské hřiště s přírodní lezeckou stěnou, přírodní hřiště pro míčové hry a benbinton či trampolína s velkou skákací plochou. A to není vše – v zimě si mohou malí lyžaři užívat večerní jízdu na osvětlené sjezdovce. Po fyzicky náročném dni jistě oceníte přítomnost venkovní vířivky či finské sauny. V létě hraje prim relaxace ve venkovním vyhřívaném bazénu a večery strávené u grilu. Chcete se dozvědět více, případně se podívat na fotografie? Další krok k vaší skvělé dovolené vede přes www.roubenkyannaberg.cz.

Publikováno: 15. 02. 2018

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: kouty nad desnou ubytování | ubytování roubenky