Nevíte, kde uspořádat teambuilding? My ano!

Nevíte, kde uspořádat teambuilding? My ano!

Pracovní kolektiv je třeba utužovat. Ideálně na nějakém příjemném místě, na kterém se každý zabaví. Jedno takové místo bychom pro vás měli. Firemní teambuilding je jedním z prostředků rozvoje a vzdělávání mimo pracoviště. Jeho cílem je tvorba a rozvoj týmu, týmové spolupráce stejně jako nacvičování nezbytných týmových schopností, jako jsou komunikace, spolupráce a společné překonávání překážek. Pracovní kolektiv se jinými slovy učí táhnout za jeden provaz. Pokud se to naučí, bude výkonnější.

Teambuilding, jak má být

Zajímavé teambuildingové aktivity pořádá například Hotel Resort Equitana s ubytovací kapacitou až 150 míst nacházející se v klidném a čistém prostředí na pomezí jihočeského a středočeského venkova nedaleko Orlíku a Brd. Věnovat se tu budete moci jízdě na koni, rybolovu, můžete si zahrát minigolf, tenis, volejbal, nohejbal, kroket, petangue, malou kopanou nebo třeba zastřílet kuší. K dispozici vám bude také billiard, šipkový terč, bowling a úžasně vybavené wellness centrum s bazénem, finskou a infra saunou, Kneippovým chodníkem a velkou odpočívárnou.

Geocaching, dračí lodě a manažerský orienťák

V nabídce je ale celá řada dalších zajímavých aktivit a her, jako jsou geocaching (hra na pomezí sportu a turistiky, která spočívá v použití navigačního systému GPS při hledání skrytých schránek zvaných cache, o nichž jsou známy jen jejich geografické souřadnice), manažerský orienťák (půldenní strategická hra, která v sobě snoubí prvky orientačního závodu a manažerských dovedností, jako jsou správné plánování, strategické rozhodování, bezproblémová komunikace a co nejefektivnější realizace vytyčených cílů) či dračí lodě. To je skutečná regata na indonéských dračích lodích! Resort zkrátka nabízí více než 150 000 m².

Nudit se určitě nebudete

Hotel však disponuje také rozlehlými konferenčními prostorami a vynikající restaurací. Spolu s teambuildingem je možné v prostorách hotelu prožít nezapomenutelnou svatbu, prodloužený wellness víkend nebo třeba víkend s koňmi. Záleží na vašich preferencích. Více informacích hledejte na odkazu firemní akce s ubytováním.

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam