Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

FerBuy – praktický platební systém pro váš e-shop

Provozování internetového obchodu není jednoduchá záležitost. Pokud si myslíte, že nainstalujete opensource systém a potom jen čekáte, až se budou kupit objednávky, jste na omylu. Což o to, open source e-shopy nejsou vůbec špatné a když se upraví, mohou směle konkurovat placeným systémům.  Ale čekáním na zákazníky provozování e-shopu skutečně nekončí. Velmi důležitá je propagace – e-shop musí být vidět. A potom je zde ještě samotné rozhraní a možnosti e-shopu. Pokud internetový obchod nepřizpůsobíte co nejširšímu spektru klientů, vaše zisky nikdy nebudou tak vysoké, jak by mohly být.

 

Co je pro mnoho klientů důležité, ale co provozovatelé e-shopů zanedbávají, je způsob úhrady zboží. Velké procento internetových obchodů má jako možnost platby dobírku či platbu předem na účet. Co když však klient peníze momentálně nemá, ale nechce si brát zboží na splátky (podporuje-li to e-shop)? Může využít nový platební systém FerBuy, který je založený na odložené platbě za odkoupené zboží a to až do výše pěti tisíc korun. Implementujte si platební sytém FerBuy i do svého e-shopu a dáte zákazníkovi jedinečnou možnost platit zboží až za několik dní. Vy své peníze dostanete okamžitě.

 

Integrace systému FerBuy je velmi snadná a pokud se vám přeci jen nepodaří, můžete se obrátit na ochotnou technickou podporu. Ta do vašeho e-shopu nasadí FerBuy zcela zdarma. Platební metoda FerBuy je pro provozovatele e-shopu zcela bezplatná (na rozdíl od pay4u či gopay). Pro zákazníka bude využití služby znamenat nutnost uhrazení poplatku 150,-.

 

Pokud nad zavedením systému FerBuy váháte, uvědomte si, že díky němu můžete získat celou řadu nových zákazníků, kteří by si u vás jinak nenakoupili. A co víc, v prvních třech měsících navíc dostanete za každého zákazníka provizi, která se vždycky hodí. Mikroplatba FerBuy je to, co mnoha zákazníkům, ale i provozovatelům e-shopů, velmi dlouho scházelo.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.