Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Nevyšly vám zkoušky na VŠ? Neházejte flintu do žita

Podle statistik se na svůj vysněný obor na vysoké škole dostane více, než polovina studentů až napodruhé. Pokud jste kvůli nervozitě či nedostatečné připravenosti přijímačky na VŠ nezvládli, ještě stále máte možnost všechno napravit. Každopádně máte před sebou celý rok, který můžete věnovat přípravě na další kolo testů. Využijte proto volný čas kvalitně, aby pro vás byly další přijímací testy procházkou růžovým sadem.

 

Existuje celá řada vzdělávacích center, které nabízí přípravu na vysokou školu. Mezi ty opravdu kvalitní patří i AZ-SMART, které vás potěší širokou nabídkou pomaturitního studia a přípravných kurzů na VŠ. Které obory AZ-SMART nabízí? Můžete docházet na atraktivní kurzy, které vás připraví na právnické, filozoficko-pedagogické či ekonomické obory, ale také státní maturity a jednoleté BBA a MBA studia.

Pakliže hledáte ubytování pro studenty v Praze, i v tom vám může AZ-SMART pomoci. Využijte nabídku velmi útulného ubytování pro studenty již od 3500,-. Bydlení v blízkosti centra můžete využít i v případě, že nejste studentem AZ-SMART.

 

S AZ-SMART je příprava na vysokou školu mnohem jednodušší. I vy se můžete stát doktorem, právníkem či uznávaným ekonomem. AZ-SMART vám otevře dveře k vysokoškolskému studiu dokořán.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *