Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Nezapomeňte na svatební oznámení, byť na váš obřad nikdo nedorazí

Svatba patří mezi nejkrásnější okamžiky v životě a i zarytí anti-romantici během obřadu čas od času uroní slzu. Když si dva zamilovaní řeknou své „ano“, stanou se opravdovým mužem a ženou a jejich vzájemné pouto výrazně prohloubí. Tedy alespoň většinou. Tak jako tak je před obřadem čeká spousta starostí spojená se zařizováním. Uspořádat nezapomenutelnou svatbu totiž rozhodně není jen tak a aby všechno „klaplo“, musí alespoň jeden páru disponovat organizačními schopnostmi. Většinou je to žena, ale mnoho úkolů dostává na starosti i muž. Příprava svatby ovšem nespočívá jen ve výběru svatebních šatů, místa, dekorací, jídla nebo hudby, ale také rozeslání svatebního oznámení.

Svatební oznámení není radno podcenit. Vždyť je to právě onen potištěný papírek, bez kterého by se o svatbě celá řada svatebčanů ani nedozvěděla. Kromě toho je to také jedna z mála věcí, která bude novomanželům onen výjimečný den navždy připomínat. A podle toho by také mělo oznámení vypadat…

Vyberte si z nepřeberného množství originálních svatebních oznámení

Stojíte-li před výběrem svatebního oznámení i vy a zároveň patříte mezi náročnější zákazníky, kteří si potrpí na originalitu, kvalitu a přijatelnou cenu, mohla by vás zaujmout nabídka od společnosti KyoPrint s.r.o. Své vysněné oznámení si můžete vybrat z 1000 druhů, které jsou přehledně rozděleny do 22 katalogů. Ty lze vytisknout na některý z 50ti druhů papírů a několika netradičních tiskových metod jako je ražba, slepotisk a výsek. Obálky dostanete jako bonus zcela zdarma. Vybraná oznámení můžete mít doma už do 24 hodin, což je záchrana pro všechny, kteří na oznámení zapomenout nebo jej odsunou na poslední chvíli

Chcete-li se odlišit, jednoduše si necháte vyrobit svatební oznámení na míru s vlastní fotografií a originálním textem. V takovém případě si však budete muset počkat osm pracovních dnů.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, vše zařídíte z pohodlí domova prostřednictvím internetových stránek kyoprint.cz. Ušetříte tak spoustu drahocenného času, který můžete věnovat dalším přípravám na svatbu. Pokud si s výběrem přesto nebudete vědět rady, nevadí. Spolehněte se na individuální přístup a odborné poradenství, díky kterému rozhodně nešlápnete vedle, ale naopak vyberete svatební oznámení, které si nejeden svatebčan doma vystaví.