Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Užijte si léto u Máchova jezera. Nudit se určitě nebudete!

Blíží se léto a i vy jsi jistě kladete otázku, kde strávit příjemné chvíle společně s přáteli či rodinou. My odpověď známe! Pokud vás již omrzelo moře a rádi byste tento rok podnikli výlet v rámci České republiky, vydejte se k Máchově jezeru. Lidově zvaný Macháč uspokojí každého, kdo touží po nekončící zábavě, sportování a procházkách malebnou krajinou. Až nejslavnější český rybník navštívíte, pochopíte, proč je tak oblíbený.

Romantika pro zamilované a nejen to

Máchovo jezero patří k nejromantičtějším místům v naší v zemi. Vždyť zvolání „Hynku, Viléme, Jarmilo“ zná snad každý. Na prostředí Starých splavu však nedají dopustit jen zamilované páry – na své si zde přijde opravdu každý. Kromě krásné přírody si užijete vodních radovánek, sportu, kultury a množství turistických cest a cyklotras.

Bez ohledu na to, zda během dovolené spíše relaxujete, nebo jste naopak aktivní a nevynecháte jedinou příležitost k výletu za památkami či přírodními úkazy, bude se vám u Máchova jezera líbit.

Tipy na výlety v okolí Mácháče

Buďme však konkrétní – které hrady a památky v okolí Máchova jezera najdete? K těm nejznámějším patří hrady Bezděz, Houska a Sloup v Čechách. Za návštěvu stojí také zámky Zákupy, Zahrádky a Dětenice se středověkou krčmou a pivovarem.

Pro rodiny s dětmi jsou ideálními cíli liberecká ZOO, aquapark Babylon a Ještěd.

Ubytujte se v komfortních chatkách

Jaké zvolíte ubytování na Máchově jezeře, je otázkou vašich priorit. Můžete se ubytovat v některém z blízkých penzionů či hotelů, ale nejlepší atmosféru zažijete v chatkách přímo u rybníka.

Máchovo jezero – chatky v kempu Elite Staré Splavy jsou levné, útulné a slušně vybavené. Nechybí lednice s mrazákem a terasa s posezením. Bližší informace a fotogalerii najdete na www.elite-stare-splavy.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *