Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Pojištění

Chystáte se do zahraničí? Nezapomeňte na cestovní pojištění

Cesta do zahraničí s sebou přináší značná rizika, na která je třeba pamatovat. A to zejména tehdy, pokud cestujete za sportem či vysokohorskou turistikou. Nikdy nevíte, co se vám může v cizině přihodit a právě proto je tak důležité mít sjednané cestovní pojištění. Cestovní pojištění je komplexní služba, která zahrnuje nejen pojištění proti úrazu či úmrtí, ale také odcizení zavazadel, ztráty dokladů a podobně. Celá řada pojištění se dá libovolně kombinovat a vytvořit si tak cestovní pojištění na míru všem požadavkům.

 

Pokud nevíte, na kterou pojišťovnu se obrátit, čerpejte informace na portálu pojistovny.com. Své cestovní pojištění si můžete uzavřít i online, což je velmi praktická varianta. Nebudete muset nikam chodit na pobočku a veškerou administrativu vyřídíte po internetu. Ušetříte čas a mnohdy také peníze. Cestovní pojištění sjednané přes internet je mnohdy levnější než to, které vám nabízí na pobočkách.

 

Na portálu pojisteni.com se dozvíte důležité informace o cestovním pojištění předních pojišťoven a zároveň naleznete potřebné odkazy pro sjednání pojištění přes internet. Velmi zajímavý produkt je cestovní pojištění ČSOB, od ČSOB pojišťovny, ale také pojištění, které nabízí Direct pojišťovna. Srovnejte si jednotlivé nabídky a sami poznáte, které pojištění vám vyhovuje nejvíce.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *