Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Pojištění

Chystáte se do zahraničí? Nezapomeňte na cestovní pojištění

Cesta do zahraničí s sebou přináší značná rizika, na která je třeba pamatovat. A to zejména tehdy, pokud cestujete za sportem či vysokohorskou turistikou. Nikdy nevíte, co se vám může v cizině přihodit a právě proto je tak důležité mít sjednané cestovní pojištění. Cestovní pojištění je komplexní služba, která zahrnuje nejen pojištění proti úrazu či úmrtí, ale také odcizení zavazadel, ztráty dokladů a podobně. Celá řada pojištění se dá libovolně kombinovat a vytvořit si tak cestovní pojištění na míru všem požadavkům.

 

Pokud nevíte, na kterou pojišťovnu se obrátit, čerpejte informace na portálu pojistovny.com. Své cestovní pojištění si můžete uzavřít i online, což je velmi praktická varianta. Nebudete muset nikam chodit na pobočku a veškerou administrativu vyřídíte po internetu. Ušetříte čas a mnohdy také peníze. Cestovní pojištění sjednané přes internet je mnohdy levnější než to, které vám nabízí na pobočkách.

 

Na portálu pojisteni.com se dozvíte důležité informace o cestovním pojištění předních pojišťoven a zároveň naleznete potřebné odkazy pro sjednání pojištění přes internet. Velmi zajímavý produkt je cestovní pojištění ČSOB, od ČSOB pojišťovny, ale také pojištění, které nabízí Direct pojišťovna. Srovnejte si jednotlivé nabídky a sami poznáte, které pojištění vám vyhovuje nejvíce.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *