Novoročenky 2016: Popřejte ostatním štěstí do nového roku

Novoročenky 2016: Popřejte ostatním štěstí do nového roku

Do konce letošního roku sice ještě nějaký ten pátek zbývá, ale čas plyne rychle jako voda. Ani se nenadějeme a budeme slavit příchod roku 2016. Vy se na něj připravte s předstihem a nechte si již nyní vyrobit novoročenky. Dejte své rodině, přátelům a obchodním partnerům najevo, že na ně myslíte a popřejte jim do nového roku vše nejlepší. My vám prozradíme, kdo vám vyrobí krásné a přitom levné novoročenky 2016 velmi rychle!

Co je to PF neboli Péefko?

PF (česky slangově péefko) je zkratkou francouzského sousloví Pour féliciter, které v překladu znamená „pro štěstí“. Rozdávat novoročenky je populární na celém světě a mohou mít mnoho různých podob. Péefko může být z keramiky i ze dřeva, nicméně nejrozšířenější (a zároveň cenově nejdostupnější) jsou papírové kartičky. Zajímavostí je, že první doložené české PF bylo vyrobeno v roce 1606. Nešlo však o papírovou novoročenku, ale o minci z pražské minocvny.

Nechte si vyrobit originální novoročenky u KyoPrint

Slíbili jsme vám, že přidáme tip na někoho, u koho dostanete na výběr z širokého spektra novoročenek. Tiskárna KyoPrint aktuálně nabízí 1000 druhů novoročních přání v rámci 8 katalogů. Vyberte si z různých druhů tisku (ražba, slepotisk, výsek, termografický tisk...) a barevných provedení – vaše PF pro rok 2016 budou tak originální, jak jen budete chtít. Péefko lze samozřejmě opatřit vlastním textem, logem společnosti nebo jinými prvky, které si na něm budete přát. Vzorky vybraných novoročenek si můžete nechat zdarma zaslat a posoudit, jestli vyhovují vašim požadavkům. Pozor – plánujete-li v brzké době svatbu, pak vás budou zajímat svatební oznámení. Opět dostanete na výběr z bohaté nabídky textů, písem, vzorů a různých způsobů tisku. Pokud budete svatební oznámení řešit na poslední chvíli, potěší vás možnost expresního dodání! Další informace o novoročenkách pro rok 2016, svatebních oznámeních a dalších produktech najdete na Kyoprint.cz.

Publikováno: 10. 09. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: novoročenky 2016 | pf 2016