Dejte o sobě na silnici vědět

Dejte o sobě na silnici vědět

Nebojte, nebudeme vás nabádat k nebezpečné jízdě, řeč bude o unikátním designovém prvku, který vám pomůže odlišit automobil od ostatních. Patříte-li k řidičům, kteří nemají rádi uniformitu, ale zároveň jste spokojeni s továrním designem šasi vozu, dopřejte mu lehký „tuning“ v podobě stylové nálepky. Pokud se vám vybavily nevkusné a kýčovité polepy, které vůz spíše hyzdí, než aby mu propůjčily unikátní charakter, rovnou na mě zapomeňte. Takové nálepky totiž opravdu nevypadají dobře a zároveň se za krátkou dobu odlepí. Nezůstane tak po nich nic jiného, než flek na karoserii. Mnohem lepší jsou nálepky s 3D efektem. Nejenže skvěle vypadají, ale zároveň vydrží velmi dlouho jako nové.

Autosamolepky s 3D efektem

Populární prodejce auto-samolepky.eu se specializuje na autosamolepky, které se od těch klasických liší již na první pohled. Zaujmou vás originálními motivy, ale také 3D efektem, kterého výrobce docílí pryskyřicí, v níž jsou samolepky na auto polity. Obal je chrání před vlivy počasí a zabraňuje poškození. Samolepky na auto díky tomu vypadají jako nové i po letech a není je třeba měnit. Ne nadarmo slibuje prodejce desetiletou záruku, která je důkazem o vysoké kvalitě produktů. Nakoupíte-li zboží nad 1000,-, nemusíte platit poštovné. Při nákupu nad 10 000,- pak dostanete slevu 30%.

Ryba pro rybáře, pivo pro pivaře

I vy můžete ostatním řidičům vzkázat, s kým mají tu čest. Vyberte si auto samolepky tak, aby vůz odpovídal vaší osobnosti. Holdujete-li pivu (pozor – ne za volantem!), vyšperkujte si karoserii tuplákem chlazeného, chodíte-li často na ryby, bude se vám hodit pořádná štika. Kategorií je v e-shopu spousta a na své si přijdou i maminy za volantem či sportovní fanoušci a vůbec všichni, pro které je vůz více, než jen dopravním prostředkem. Pokud vás samolepka omrzí, je jednoduché ji odstranit a nalepit jinou.

Publikováno: 25. 06. 2012

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: auto samolepky | autosamolepky | samolepky na auto