Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Dejte o sobě na silnici vědět

Nebojte, nebudeme vás nabádat k nebezpečné jízdě, řeč bude o unikátním designovém prvku, který vám pomůže odlišit automobil od ostatních. Patříte-li k řidičům, kteří nemají rádi uniformitu, ale zároveň jste spokojeni s továrním designem šasi vozu, dopřejte mu lehký „tuning“ v podobě stylové nálepky. Pokud se vám vybavily nevkusné a kýčovité polepy, které vůz spíše hyzdí, než aby mu propůjčily unikátní charakter, rovnou na mě zapomeňte. Takové nálepky totiž opravdu nevypadají dobře a zároveň se za krátkou dobu odlepí. Nezůstane tak po nich nic jiného, než flek na karoserii. Mnohem lepší jsou nálepky s 3D efektem. Nejenže skvěle vypadají, ale zároveň vydrží velmi dlouho jako nové.

Autosamolepky s 3D efektem

Populární prodejce auto-samolepky.eu se specializuje na autosamolepky, které se od těch klasických liší již na první pohled. Zaujmou vás originálními motivy, ale také 3D efektem, kterého výrobce docílí pryskyřicí, v níž jsou samolepky na auto polity. Obal je chrání před vlivy počasí a zabraňuje poškození. Samolepky na auto díky tomu vypadají jako nové i po letech a není je třeba měnit. Ne nadarmo slibuje prodejce desetiletou záruku, která je důkazem o vysoké kvalitě produktů. Nakoupíte-li zboží nad 1000,-, nemusíte platit poštovné. Při nákupu nad 10 000,- pak dostanete slevu 30%.

Ryba pro rybáře, pivo pro pivaře

I vy můžete ostatním řidičům vzkázat, s kým mají tu čest. Vyberte si auto samolepky tak, aby vůz odpovídal vaší osobnosti. Holdujete-li pivu (pozor – ne za volantem!), vyšperkujte si karoserii tuplákem chlazeného, chodíte-li často na ryby, bude se vám hodit pořádná štika. Kategorií je v e-shopu spousta a na své si přijdou i maminy za volantem či sportovní fanoušci a vůbec všichni, pro které je vůz více, než jen dopravním prostředkem. Pokud vás samolepka omrzí, je jednoduché ji odstranit a nalepit jinou.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *